PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

DRUŻYNA: KOZARYN SPEDYCJA

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Kamil Dojnikowski
Marian Jarmołowicz
Michał Matulewicz
Olgierd Grzeszak
Paweł Wasiucionek
Piotr Przyborowski
Piotr Szarkowski
Sebastian Sobieszczuk
Wojtek Wawrzyniak
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Sebastian Sobieszczuk 201:12:0200:36:01.0
Piotr Przyborowski 201:07:1400:33:37.0
Wojtek Wawrzyniak 201:01:4800:30:54.0
Kamil Dojnikowski 200:55:1800:27:39.0
Olgierd Grzeszak 200:50:1300:25:06.5
Piotr Szarkowski 200:44:4800:22:24.0
Paweł Wasiucionek 200:29:4700:14:53.5
Michał Matulewicz 200:18:5000:09:25.0
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Piotr Przyborowski 22512.50
Wojtek Wawrzyniak 22512.50
Sebastian Sobieszczuk 2157.50
Kamil Dojnikowski 2136.50
Piotr Szarkowski 294.50
Olgierd Grzeszak 284.00
Paweł Wasiucionek 242.00
Michał Matulewicz 221.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojtek Wawrzyniak 2126.002412.0050.00
Sebastian Sobieszczuk 273.50168.0043.75
Michał Matulewicz 210.5031.5033.33
Olgierd Grzeszak 242.00147.0028.57
Piotr Szarkowski 210.5042.0025.00
Paweł Wasiucionek 221.0084.0025.00
Kamil Dojnikowski 231.50168.0018.75
Piotr Przyborowski 200.0000.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Piotr Szarkowski 221.0042.0050.00
Piotr Przyborowski 284.002211.0036.36
Kamil Dojnikowski 200.0031.500.00
Olgierd Grzeszak 200.0000.000.00
Sebastian Sobieszczuk 200.0021.000.00
Paweł Wasiucionek 200.0010.500.00
Wojtek Wawrzyniak 200.0042.000.00
Michał Matulewicz 200.0000.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Kamil Dojnikowski 273.50126.0058.33
Piotr Przyborowski 210.5021.0050.00
Piotr Szarkowski 210.5021.0050.00
Wojtek Wawrzyniak 210.5021.0050.00
Sebastian Sobieszczuk 210.5052.5020.00
Olgierd Grzeszak 200.0000.000.00
Paweł Wasiucionek 200.0000.000.00
Michał Matulewicz 200.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Piotr Przyborowski 210.50189.00199.50
Wojtek Wawrzyniak 273.5084.00157.50
Kamil Dojnikowski 252.5094.50147.00
Sebastian Sobieszczuk 221.0063.0084.00
Paweł Wasiucionek 200.0084.0084.00
Olgierd Grzeszak 242.0031.5073.50
Piotr Szarkowski 221.0010.5031.50
Michał Matulewicz 210.5021.0031.50
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Kamil Dojnikowski 273.50
Piotr Szarkowski 252.50
Piotr Przyborowski 231.50
Sebastian Sobieszczuk 231.50
Olgierd Grzeszak 221.00
Paweł Wasiucionek 210.50
Wojtek Wawrzyniak 210.50
Michał Matulewicz 200.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Sebastian Sobieszczuk 2126.00
Piotr Szarkowski 273.50
Wojtek Wawrzyniak 273.50
Piotr Przyborowski 252.50
Kamil Dojnikowski 242.00
Olgierd Grzeszak 221.00
Paweł Wasiucionek 221.00
Michał Matulewicz 200.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Sebastian Sobieszczuk 273.50
Piotr Przyborowski 231.50
Piotr Szarkowski 221.00
Wojtek Wawrzyniak 221.00
Kamil Dojnikowski 210.50
Olgierd Grzeszak 200.00
Paweł Wasiucionek 200.00
Michał Matulewicz 200.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Michał Matulewicz 210.5000.00
Olgierd Grzeszak 242.0000.00
Piotr Szarkowski 252.5021.00
Wojtek Wawrzyniak 263.0063.00
Paweł Wasiucionek 273.5010.50
Piotr Przyborowski 284.0021.00
Sebastian Sobieszczuk 284.0063.00
Kamil Dojnikowski 2136.5073.50
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Kamil Dojnikowski 20000
Olgierd Grzeszak 20000
Piotr Przyborowski 20000
Sebastian Sobieszczuk 20000
Piotr Szarkowski 20000
Paweł Wasiucionek 20000
Wojtek Wawrzyniak 20000
Michał Matulewicz 20000

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE