PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

DRUŻYNA: KOZARYN SPEDYCJA

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Filip Jurgiewicz
Kamil Dojnikowski
Marian Jarmołowicz
Michał Matulewicz
Olgierd Grzeszak
Paweł Wasiucionek
Piotr Przyborowski
Piotr Szarkowski
Sebastian Sobieszczuk
Wojtek Wawrzyniak
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Piotr Przyborowski 603:27:1500:34:32.5
Sebastian Sobieszczuk 603:24:2100:34:03.5
Wojtek Wawrzyniak 603:24:2000:34:03.3
Kamil Dojnikowski 502:33:2100:30:40.2
Piotr Szarkowski 401:39:1900:24:49.7
Paweł Wasiucionek 401:33:0800:23:17.0
Olgierd Grzeszak 501:51:1700:22:15.4
Filip Jurgiewicz 200:32:5200:16:26.0
Marian Jarmołowicz 300:47:0300:15:41.0
Michał Matulewicz 400:47:0400:11:46.0
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Wojtek Wawrzyniak 69315.50
Piotr Przyborowski 67712.83
Kamil Dojnikowski 55911.80
Sebastian Sobieszczuk 66010.00
Olgierd Grzeszak 5275.40
Piotr Szarkowski 4164.00
Paweł Wasiucionek 4164.00
Michał Matulewicz 492.25
Marian Jarmołowicz 320.67
Filip Jurgiewicz 200.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojtek Wawrzyniak 6416.837412.3355.41
Sebastian Sobieszczuk 6274.506310.5042.86
Piotr Przyborowski 671.17183.0038.89
Kamil Dojnikowski 5183.60489.6037.50
Paweł Wasiucionek 471.75194.7536.84
Michał Matulewicz 441.00112.7536.36
Olgierd Grzeszak 5132.60367.2036.11
Piotr Szarkowski 430.75153.7520.00
Marian Jarmołowicz 310.3351.6720.00
Filip Jurgiewicz 200.0042.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Piotr Przyborowski 6203.33559.1736.36
Kamil Dojnikowski 520.4071.4028.57
Piotr Szarkowski 430.75112.7527.27
Wojtek Wawrzyniak 620.33152.5013.33
Olgierd Grzeszak 500.0000.000.00
Sebastian Sobieszczuk 600.0030.500.00
Paweł Wasiucionek 400.0010.250.00
Michał Matulewicz 400.0000.000.00
Marian Jarmołowicz 300.0000.000.00
Filip Jurgiewicz 200.0000.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Olgierd Grzeszak 510.2010.20100.00
Piotr Przyborowski 630.5040.6775.00
Kamil Dojnikowski 5173.40265.2065.38
Piotr Szarkowski 410.2520.5050.00
Paweł Wasiucionek 420.5041.0050.00
Michał Matulewicz 410.2520.5050.00
Wojtek Wawrzyniak 650.83122.0041.67
Sebastian Sobieszczuk 661.00172.8335.29
Marian Jarmołowicz 300.0000.000.00
Filip Jurgiewicz 200.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Piotr Przyborowski 630.506110.176410.67
Kamil Dojnikowski 5183.60265.20448.80
Wojtek Wawrzyniak 6152.50233.83386.33
Olgierd Grzeszak 5142.80153.00295.80
Paweł Wasiucionek 471.75153.75225.50
Filip Jurgiewicz 231.5063.0094.50
Sebastian Sobieszczuk 691.50172.83264.33
Piotr Szarkowski 441.0030.7571.75
Marian Jarmołowicz 310.3341.3351.67
Michał Matulewicz 430.7530.7561.50
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Kamil Dojnikowski 5132.60
Piotr Szarkowski 4102.50
Sebastian Sobieszczuk 6122.00
Paweł Wasiucionek 471.75
Wojtek Wawrzyniak 6101.67
Piotr Przyborowski 691.50
Marian Jarmołowicz 331.00
Olgierd Grzeszak 540.80
Filip Jurgiewicz 210.50
Michał Matulewicz 400.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Sebastian Sobieszczuk 6284.67
Piotr Przyborowski 6183.00
Piotr Szarkowski 4123.00
Wojtek Wawrzyniak 6162.67
Kamil Dojnikowski 591.80
Paweł Wasiucionek 461.50
Olgierd Grzeszak 551.00
Filip Jurgiewicz 221.00
Marian Jarmołowicz 320.67
Michał Matulewicz 420.50
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Sebastian Sobieszczuk 6122.00
Piotr Przyborowski 691.50
Piotr Szarkowski 451.25
Kamil Dojnikowski 561.20
Wojtek Wawrzyniak 671.17
Marian Jarmołowicz 320.67
Olgierd Grzeszak 530.60
Paweł Wasiucionek 410.25
Michał Matulewicz 400.00
Filip Jurgiewicz 200.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Michał Matulewicz 410.2510.25
Marian Jarmołowicz 320.6710.33
Wojtek Wawrzyniak 6152.50172.83
Piotr Szarkowski 4112.7520.50
Sebastian Sobieszczuk 6183.00172.83
Piotr Przyborowski 6203.3350.83
Olgierd Grzeszak 5173.4010.20
Paweł Wasiucionek 4153.7551.25
Filip Jurgiewicz 294.5010.50
Kamil Dojnikowski 5316.20204.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Kamil Dojnikowski 50000
Olgierd Grzeszak 50000
Piotr Przyborowski 60000
Sebastian Sobieszczuk 60000
Piotr Szarkowski 40000
Paweł Wasiucionek 40000
Wojtek Wawrzyniak 60000
Michał Matulewicz 40000
Marian Jarmołowicz 30000
Filip Jurgiewicz 20000

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Adam Pokorski - 00:40:00.0
  • Andrzej Piwecki - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:38:53.1
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 26.00
  • Paweł Suwała - 16.33
  • Wojciech Kowalik - 16.33
więcej ...
Rzuty za 2
  • Paweł Gazda - 100.00%
  • Grzegorz Kaczmarek - 75.00%
  • Kamil Markowski - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Piotr Przyborowski - 36.36%
  • Kacper Mamysz - 33.33%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Olgierd Grzeszak - 100.00%
  • Wojciech Kowalik - 84.21%
  • Piotr Przyborowski - 75.00%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.00
  • Andrzej Piwecki - 13.00
  • Piotr Przyborowski - 10.67
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 5.33
  • Andrzej Stefanowicz - 4.50
  • Tomasz Sobania - 3.60
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 4.67
  • Robert Pawłowski - 3.60
  • Marcin Jachimowski - 3.50
więcej ...
Przechwyty
  • Marcin Jachimowski - 3.83
  • Tomasz Sobania - 2.60
  • Bartosz Dreczkowski - 2.50
więcej ...
Faule
  • Łukasz Cieślak - 0.00
  • Michał Matulewicz - 0.25
  • Kamil Markowski - 0.33
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE