PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • PROTON patron techniczny
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE
  • NOWY LOGOTYP 2019

DRUŻYNA: MK ZAUNE

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Adam Pokorski
Andrzej Chyliński
Andrzej Piwecki
Bartosz Zawadzki
Jacek Grygiel
Jan Milik
Janusz Mazurczak
Jerzy Makara
Krzysztof Karlik
Marcin Młynarczyk
Michał Gamalczyk
Paweł Doberschuetz
Robert Pawłowski
Wojciech Kowalik
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Andrzej Piwecki 503:20:0000:40:00.0
Adam Pokorski 100:40:0000:40:00.0
Robert Pawłowski 1107:02:0200:38:22.0
Paweł Doberschuetz 805:01:4100:37:42.6
Bartosz Zawadzki 704:22:3300:37:30.4
Wojciech Kowalik 1106:49:0900:37:11.7
Jerzy Makara 1006:05:1100:36:31.1
Jan Milik 100:32:3700:32:37.0
Jacek Grygiel 301:29:5500:29:58.3
Michał Gamalczyk 703:21:3400:28:47.7
Krzysztof Karlik 1004:22:1600:26:13.6
Janusz Mazurczak 602:23:0600:23:51.0
Marcin Młynarczyk 100:13:3100:13:31.0
Andrzej Chyliński 600:56:2500:09:24.1
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Paweł Doberschuetz 817521.88
Wojciech Kowalik 1117015.45
Bartosz Zawadzki 79914.14
Robert Pawłowski 1112811.64
Jerzy Makara 10959.50
Michał Gamalczyk 7578.14
Jacek Grygiel 3227.33
Krzysztof Karlik 10565.60
Andrzej Piwecki 5244.80
Jan Milik 144.00
Janusz Mazurczak 6193.17
Andrzej Chyliński 6122.00
Marcin Młynarczyk 122.00
Adam Pokorski 100.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Jacek Grygiel 393.00144.6764.29
Krzysztof Karlik 10141.40282.8050.00
Bartosz Zawadzki 7233.29507.1446.00
Michał Gamalczyk 7223.14497.0044.90
Paweł Doberschuetz 8698.6315419.2544.81
Robert Pawłowski 11302.73696.2743.48
Janusz Mazurczak 661.00142.3342.86
Wojciech Kowalik 11423.821009.0942.00
Jan Milik 122.0055.0040.00
Andrzej Piwecki 5112.20295.8037.93
Andrzej Chyliński 661.00162.6737.50
Jerzy Makara 10272.70838.3032.53
Marcin Młynarczyk 111.0055.0020.00
Adam Pokorski 100.0011.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojciech Kowalik 11201.82655.9130.77
Bartosz Zawadzki 7172.43659.2926.15
Robert Pawłowski 11100.91474.2721.28
Krzysztof Karlik 1070.70333.3021.21
Jerzy Makara 1080.80404.0020.00
Janusz Mazurczak 610.1761.0016.67
Michał Gamalczyk 700.0000.000.00
Jacek Grygiel 300.0020.670.00
Andrzej Chyliński 600.0020.330.00
Paweł Doberschuetz 800.0000.000.00
Andrzej Piwecki 500.0030.600.00
Adam Pokorski 100.0011.000.00
Jan Milik 100.0011.000.00
Marcin Młynarczyk 100.0011.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Janusz Mazurczak 640.6740.67100.00
Wojciech Kowalik 11262.36312.8283.87
Michał Gamalczyk 7131.86192.7168.42
Robert Pawłowski 11383.45585.2765.52
Jerzy Makara 10171.70262.6065.38
Krzysztof Karlik 1070.70131.3053.85
Paweł Doberschuetz 8374.63698.6353.62
Jacek Grygiel 341.3382.6750.00
Andrzej Piwecki 520.4040.8050.00
Bartosz Zawadzki 720.2950.7140.00
Andrzej Chyliński 600.0020.330.00
Adam Pokorski 100.0000.000.00
Jan Milik 100.0000.000.00
Marcin Młynarczyk 100.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Paweł Doberschuetz 8405.008010.0012015.00
Andrzej Piwecki 5265.20499.807515.00
Bartosz Zawadzki 740.57578.14618.71
Jacek Grygiel 362.00186.00248.00
Robert Pawłowski 11181.64484.36666.00
Michał Gamalczyk 7162.29223.14385.43
Adam Pokorski 100.0055.0055.00
Jerzy Makara 1070.70282.80353.50
Krzysztof Karlik 1090.90212.10303.00
Jan Milik 111.0022.0033.00
Janusz Mazurczak 620.33132.17152.50
Wojciech Kowalik 11111.00141.27252.27
Andrzej Chyliński 650.8320.3371.17
Marcin Młynarczyk 100.0011.0011.00
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Bartosz Zawadzki 7192.71
Jerzy Makara 10242.40
Robert Pawłowski 11242.18
Jan Milik 122.00
Andrzej Piwecki 591.80
Paweł Doberschuetz 8131.63
Krzysztof Karlik 10161.60
Jacek Grygiel 341.33
Wojciech Kowalik 11111.00
Janusz Mazurczak 661.00
Michał Gamalczyk 760.86
Andrzej Chyliński 620.33
Adam Pokorski 100.00
Marcin Młynarczyk 100.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Robert Pawłowski 11464.18
Jerzy Makara 10292.90
Bartosz Zawadzki 7202.86
Krzysztof Karlik 10232.30
Michał Gamalczyk 7152.14
Paweł Doberschuetz 8172.13
Jacek Grygiel 362.00
Wojciech Kowalik 11222.00
Jan Milik 111.00
Andrzej Piwecki 540.80
Andrzej Chyliński 630.50
Janusz Mazurczak 620.33
Adam Pokorski 100.00
Marcin Młynarczyk 100.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Bartosz Zawadzki 7142.00
Robert Pawłowski 11201.82
Wojciech Kowalik 11181.64
Jerzy Makara 10141.40
Paweł Doberschuetz 891.13
Jacek Grygiel 331.00
Marcin Młynarczyk 111.00
Krzysztof Karlik 1070.70
Janusz Mazurczak 640.67
Andrzej Piwecki 530.60
Michał Gamalczyk 730.43
Andrzej Chyliński 600.00
Adam Pokorski 100.00
Jan Milik 100.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Andrzej Chyliński 650.8320.33
Bartosz Zawadzki 781.1481.14
Janusz Mazurczak 6101.6740.67
Krzysztof Karlik 10202.00131.30
Marcin Młynarczyk 122.0000.00
Robert Pawłowski 11232.09454.09
Michał Gamalczyk 7152.14192.71
Jerzy Makara 10222.20222.20
Andrzej Piwecki 5132.6081.60
Jacek Grygiel 382.6782.67
Wojciech Kowalik 11302.73343.09
Paweł Doberschuetz 8263.25546.75
Adam Pokorski 144.0000.00
Jan Milik 155.0000.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Michał Gamalczyk 70000
Jacek Grygiel 30000
Jerzy Makara 100000
Andrzej Chyliński 60000
Krzysztof Karlik 100000
Wojciech Kowalik 110000
Paweł Doberschuetz 80000
Robert Pawłowski 110000
Bartosz Zawadzki 70000
Andrzej Piwecki 50000
Adam Pokorski 10000
Jan Milik 10000
Janusz Mazurczak 60000
Marcin Młynarczyk 10000

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Konrad Jelski - 00:39:31.3
  • Robert Pawłowski - 00:38:22.0
  • Paweł Doberschuetz - 00:37:42.6
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 30.07
  • Paweł Doberschuetz - 21.88
  • Paweł Suwała - 19.29
więcej ...
Rzuty za 2
  • Wojtek Wawrzyniak - 53.76%
  • Norbert Grzegorczyk - 50.68%
  • Krzysztof Karlik - 50.00%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Wojtek Wawrzyniak - 43.90%
  • Kacper Mamysz - 37.50%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 83.87%
  • Konrad Jelski - 76.86%
  • Robert Najdek - 75.00%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.00
  • Jakub Kowalewski - 10.09
  • Norbert Grzegorczyk - 9.85
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 5.93
  • Andrzej Stefanowicz - 4.00
  • Tomasz Sobania - 3.58
więcej ...
Straty
  • Robert Pawłowski - 4.18
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.43
  • Marcin Jachimowski - 3.21
więcej ...
Przechwyty
  • Konrad Jelski - 3.14
  • Marcin Jachimowski - 3.07
  • Tomasz Sobania - 2.25
więcej ...
Faule
  • Robert Najdek - 0.40
  • Michał Matulewicz - 0.56
  • Marian Jarmołowicz - 0.67
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE