PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

DRUŻYNA: MK ZAUNE

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Andrzej Chyliński
Bartosz Zawadzki
Jacek Grygiel
Jerzy Makara
Krzysztof Karlik
Michał Gamalczyk
Paweł Doberschuetz
Robert Pawłowski
Wojciech Kowalik
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Robert Pawłowski 100:40:0000:40:00.0
Paweł Doberschuetz 201:12:1400:36:07.0
Jerzy Makara 201:10:5100:35:25.5
Jacek Grygiel 100:35:0700:35:07.0
Wojciech Kowalik 201:10:0800:35:04.0
Bartosz Zawadzki 100:27:2700:27:27.0
Michał Gamalczyk 200:41:2600:20:43.0
Krzysztof Karlik 200:34:0400:17:02.0
Andrzej Chyliński 100:08:4300:08:43.0
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Wojciech Kowalik 25025.00
Paweł Doberschuetz 23618.00
Jacek Grygiel 11313.00
Jerzy Makara 2199.50
Robert Pawłowski 199.00
Michał Gamalczyk 2178.50
Bartosz Zawadzki 177.00
Andrzej Chyliński 144.00
Krzysztof Karlik 231.50
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Jacek Grygiel 155.0055.00100.00
Andrzej Chyliński 122.0033.0066.67
Bartosz Zawadzki 122.0033.0066.67
Wojciech Kowalik 2147.002311.5060.87
Paweł Doberschuetz 2168.003517.5045.71
Michał Gamalczyk 273.50168.0043.75
Jerzy Makara 252.50126.0041.67
Krzysztof Karlik 200.0021.000.00
Robert Pawłowski 100.0055.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojciech Kowalik 252.50115.5045.45
Bartosz Zawadzki 111.0033.0033.33
Jerzy Makara 221.0084.0025.00
Robert Pawłowski 111.0066.0016.67
Michał Gamalczyk 200.0000.000.00
Jacek Grygiel 100.0011.000.00
Andrzej Chyliński 100.0000.000.00
Krzysztof Karlik 200.0021.000.00
Paweł Doberschuetz 200.0000.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojciech Kowalik 273.5073.50100.00
Michał Gamalczyk 231.5042.0075.00
Robert Pawłowski 166.0088.0075.00
Jacek Grygiel 133.0055.0060.00
Jerzy Makara 231.5063.0050.00
Krzysztof Karlik 231.5063.0050.00
Paweł Doberschuetz 242.00136.5030.77
Andrzej Chyliński 100.0022.000.00
Bartosz Zawadzki 100.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Paweł Doberschuetz 2115.50189.002914.50
Jacek Grygiel 122.0099.001111.00
Robert Pawłowski 133.0066.0099.00
Bartosz Zawadzki 100.0088.0088.00
Michał Gamalczyk 273.5073.50147.00
Jerzy Makara 231.5052.5084.00
Andrzej Chyliński 122.0000.0022.00
Krzysztof Karlik 200.0042.0042.00
Wojciech Kowalik 221.0010.5031.50
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Jerzy Makara 284.00
Jacek Grygiel 133.00
Krzysztof Karlik 252.50
Paweł Doberschuetz 252.50
Robert Pawłowski 122.00
Bartosz Zawadzki 122.00
Michał Gamalczyk 231.50
Wojciech Kowalik 231.50
Andrzej Chyliński 111.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Robert Pawłowski 144.00
Jerzy Makara 273.50
Jacek Grygiel 133.00
Bartosz Zawadzki 133.00
Krzysztof Karlik 242.00
Wojciech Kowalik 242.00
Paweł Doberschuetz 221.00
Michał Gamalczyk 210.50
Andrzej Chyliński 100.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Wojciech Kowalik 263.00
Paweł Doberschuetz 263.00
Robert Pawłowski 133.00
Jerzy Makara 231.50
Michał Gamalczyk 221.00
Jacek Grygiel 111.00
Krzysztof Karlik 221.00
Bartosz Zawadzki 111.00
Andrzej Chyliński 100.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Krzysztof Karlik 210.5031.50
Andrzej Chyliński 111.0011.00
Robert Pawłowski 111.0066.00
Michał Gamalczyk 231.5063.00
Jerzy Makara 242.0042.00
Wojciech Kowalik 242.0094.50
Bartosz Zawadzki 122.0000.00
Jacek Grygiel 133.0033.00
Paweł Doberschuetz 273.50147.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Michał Gamalczyk 20000
Jacek Grygiel 10000
Jerzy Makara 20000
Andrzej Chyliński 10000
Krzysztof Karlik 20000
Wojciech Kowalik 20000
Paweł Doberschuetz 20000
Robert Pawłowski 10
Bartosz Zawadzki 10

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE