PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

DRUŻYNA: MK ZAUNE

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Adam Pokorski
Andrzej Chyliński
Andrzej Piwecki
Bartosz Zawadzki
Jacek Grygiel
Jan Milik
Jerzy Makara
Krzysztof Karlik
Michał Gamalczyk
Paweł Doberschuetz
Robert Pawłowski
Wojciech Kowalik
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Andrzej Piwecki 201:20:0000:40:00.0
Adam Pokorski 100:40:0000:40:00.0
Robert Pawłowski 503:09:1900:37:51.8
Wojciech Kowalik 603:46:4700:37:47.8
Paweł Doberschuetz 301:47:0900:35:43.0
Jerzy Makara 603:29:2300:34:53.8
Jan Milik 100:32:3700:32:37.0
Jacek Grygiel 200:57:3900:28:49.5
Bartosz Zawadzki 100:27:2700:27:27.0
Michał Gamalczyk 401:35:4400:23:56.0
Krzysztof Karlik 401:23:4000:20:55.0
Andrzej Chyliński 300:50:1500:16:45.0
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Wojciech Kowalik 69816.33
Paweł Doberschuetz 34816.00
Robert Pawłowski 55110.20
Michał Gamalczyk 4328.00
Jerzy Makara 6467.67
Jacek Grygiel 2157.50
Bartosz Zawadzki 177.00
Andrzej Piwecki 2147.00
Jan Milik 144.00
Andrzej Chyliński 382.67
Krzysztof Karlik 482.00
Adam Pokorski 100.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Bartosz Zawadzki 122.0033.0066.67
Jacek Grygiel 263.00105.0060.00
Andrzej Piwecki 263.00115.5054.55
Michał Gamalczyk 4143.50276.7551.85
Paweł Doberschuetz 3206.674615.3343.48
Wojciech Kowalik 6264.336310.5041.27
Jan Milik 122.0055.0040.00
Robert Pawłowski 5122.40326.4037.50
Andrzej Chyliński 341.33144.6728.57
Jerzy Makara 6132.17518.5025.49
Krzysztof Karlik 410.2541.0025.00
Adam Pokorski 100.0011.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Bartosz Zawadzki 111.0033.0033.33
Wojciech Kowalik 6101.67345.6729.41
Jerzy Makara 640.67254.1716.00
Krzysztof Karlik 410.2582.0012.50
Robert Pawłowski 530.60244.8012.50
Michał Gamalczyk 400.0000.000.00
Jacek Grygiel 200.0010.500.00
Andrzej Chyliński 300.0020.670.00
Paweł Doberschuetz 300.0000.000.00
Andrzej Piwecki 200.0010.500.00
Adam Pokorski 100.0011.000.00
Jan Milik 100.0011.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojciech Kowalik 6162.67193.1784.21
Robert Pawłowski 5183.60275.4066.67
Jacek Grygiel 231.5052.5060.00
Jerzy Makara 681.33152.5053.33
Michał Gamalczyk 441.0082.0050.00
Krzysztof Karlik 430.7561.5050.00
Andrzej Piwecki 221.0042.0050.00
Paweł Doberschuetz 382.67217.0038.10
Andrzej Chyliński 300.0020.670.00
Bartosz Zawadzki 100.0000.000.00
Adam Pokorski 100.0000.000.00
Jan Milik 100.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Paweł Doberschuetz 3144.673110.334515.00
Andrzej Piwecki 284.00189.002613.00
Jacek Grygiel 242.00157.50199.50
Bartosz Zawadzki 100.0088.0088.00
Michał Gamalczyk 4112.75133.25246.00
Robert Pawłowski 571.40224.40295.80
Adam Pokorski 100.0055.0055.00
Jerzy Makara 650.83223.67274.50
Jan Milik 111.0022.0033.00
Andrzej Chyliński 351.6720.6772.33
Wojciech Kowalik 630.50111.83142.33
Krzysztof Karlik 400.0061.5061.50
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Jerzy Makara 6152.50
Paweł Doberschuetz 372.33
Bartosz Zawadzki 122.00
Jan Milik 122.00
Robert Pawłowski 591.80
Krzysztof Karlik 471.75
Jacek Grygiel 231.50
Wojciech Kowalik 650.83
Michał Gamalczyk 430.75
Andrzej Chyliński 320.67
Andrzej Piwecki 200.00
Adam Pokorski 100.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Robert Pawłowski 5183.60
Jerzy Makara 6193.17
Bartosz Zawadzki 133.00
Michał Gamalczyk 482.00
Jacek Grygiel 242.00
Krzysztof Karlik 471.75
Wojciech Kowalik 6101.67
Paweł Doberschuetz 351.67
Andrzej Chyliński 331.00
Andrzej Piwecki 221.00
Jan Milik 111.00
Adam Pokorski 100.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Paweł Doberschuetz 362.00
Wojciech Kowalik 6101.67
Robert Pawłowski 581.60
Jerzy Makara 691.50
Krzysztof Karlik 441.00
Bartosz Zawadzki 111.00
Michał Gamalczyk 420.50
Jacek Grygiel 210.50
Andrzej Piwecki 210.50
Andrzej Chyliński 300.00
Adam Pokorski 100.00
Jan Milik 100.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Andrzej Chyliński 331.0020.67
Robert Pawłowski 571.40204.00
Krzysztof Karlik 482.0082.00
Bartosz Zawadzki 122.0000.00
Michał Gamalczyk 4102.5092.25
Jacek Grygiel 252.5042.00
Jerzy Makara 6152.50142.33
Wojciech Kowalik 6172.83223.67
Paweł Doberschuetz 393.00196.33
Andrzej Piwecki 284.0042.00
Adam Pokorski 144.0000.00
Jan Milik 155.0000.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Michał Gamalczyk 40000
Jacek Grygiel 20000
Jerzy Makara 60000
Andrzej Chyliński 30000
Krzysztof Karlik 40000
Wojciech Kowalik 60000
Paweł Doberschuetz 30000
Robert Pawłowski 50000
Bartosz Zawadzki 10000
Andrzej Piwecki 20000
Adam Pokorski 10000
Jan Milik 10000

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Adam Pokorski - 00:40:00.0
  • Andrzej Piwecki - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:38:53.1
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 26.00
  • Paweł Suwała - 16.33
  • Wojciech Kowalik - 16.33
więcej ...
Rzuty za 2
  • Paweł Gazda - 100.00%
  • Grzegorz Kaczmarek - 75.00%
  • Kamil Markowski - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Piotr Przyborowski - 36.36%
  • Kacper Mamysz - 33.33%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Olgierd Grzeszak - 100.00%
  • Wojciech Kowalik - 84.21%
  • Piotr Przyborowski - 75.00%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.00
  • Andrzej Piwecki - 13.00
  • Piotr Przyborowski - 10.67
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 5.33
  • Andrzej Stefanowicz - 4.50
  • Tomasz Sobania - 3.60
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 4.67
  • Robert Pawłowski - 3.60
  • Marcin Jachimowski - 3.50
więcej ...
Przechwyty
  • Marcin Jachimowski - 3.83
  • Tomasz Sobania - 2.60
  • Bartosz Dreczkowski - 2.50
więcej ...
Faule
  • Łukasz Cieślak - 0.00
  • Michał Matulewicz - 0.25
  • Kamil Markowski - 0.33
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE