PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE
  • NOWY LOGOTYP 2019

DRUŻYNA: MK ZAUNE

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Adam Pokorski
Andrzej Chyliński
Andrzej Piwecki
Bartosz Zawadzki
Jacek Grygiel
Jan Milik
Janusz Mazurczak
Jerzy Makara
Krzysztof Karlik
Marcin Młynarczyk
Michał Gamalczyk
Paweł Doberschuetz
Robert Pawłowski
Wojciech Kowalik
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Andrzej Piwecki 503:20:0000:40:00.0
Adam Pokorski 100:40:0000:40:00.0
Robert Pawłowski 905:42:0200:38:00.2
Paweł Doberschuetz 603:41:4100:36:56.8
Wojciech Kowalik 1006:09:0900:36:54.9
Bartosz Zawadzki 503:02:3300:36:30.6
Jerzy Makara 905:25:1100:36:07.8
Jan Milik 100:32:3700:32:37.0
Jacek Grygiel 301:29:5500:29:58.3
Michał Gamalczyk 703:21:3400:28:47.7
Krzysztof Karlik 1004:22:1600:26:13.6
Janusz Mazurczak 401:03:0600:15:46.5
Marcin Młynarczyk 100:13:3100:13:31.0
Andrzej Chyliński 600:56:2500:09:24.1
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Paweł Doberschuetz 612921.50
Wojciech Kowalik 1015715.70
Bartosz Zawadzki 57715.40
Robert Pawłowski 910511.67
Jerzy Makara 9808.89
Michał Gamalczyk 7578.14
Jacek Grygiel 3227.33
Krzysztof Karlik 10565.60
Andrzej Piwecki 5244.80
Jan Milik 144.00
Andrzej Chyliński 6122.00
Marcin Młynarczyk 122.00
Janusz Mazurczak 420.50
Adam Pokorski 100.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Jacek Grygiel 393.00144.6764.29
Krzysztof Karlik 10141.40282.8050.00
Janusz Mazurczak 410.2520.5050.00
Bartosz Zawadzki 5183.60387.6047.37
Paweł Doberschuetz 6498.1710818.0045.37
Michał Gamalczyk 7223.14497.0044.90
Wojciech Kowalik 10404.00939.3043.01
Robert Pawłowski 9242.67566.2242.86
Jan Milik 122.0055.0040.00
Andrzej Piwecki 5112.20295.8037.93
Andrzej Chyliński 661.00162.6737.50
Jerzy Makara 9202.22717.8928.17
Marcin Młynarczyk 111.0055.0020.00
Adam Pokorski 100.0011.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Bartosz Zawadzki 5132.60438.6030.23
Wojciech Kowalik 10171.70595.9028.81
Krzysztof Karlik 1070.70333.3021.21
Jerzy Makara 980.89394.3320.51
Robert Pawłowski 970.78394.3317.95
Michał Gamalczyk 700.0000.000.00
Jacek Grygiel 300.0020.670.00
Andrzej Chyliński 600.0020.330.00
Paweł Doberschuetz 600.0000.000.00
Andrzej Piwecki 500.0030.600.00
Adam Pokorski 100.0011.000.00
Jan Milik 100.0011.000.00
Janusz Mazurczak 400.0030.750.00
Marcin Młynarczyk 100.0011.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Wojciech Kowalik 10262.60303.0086.67
Michał Gamalczyk 7131.86192.7168.42
Jerzy Makara 9161.78242.6766.67
Robert Pawłowski 9364.00546.0066.67
Bartosz Zawadzki 520.4030.6066.67
Paweł Doberschuetz 6315.17549.0057.41
Krzysztof Karlik 1070.70131.3053.85
Jacek Grygiel 341.3382.6750.00
Andrzej Piwecki 520.4040.8050.00
Andrzej Chyliński 600.0020.330.00
Adam Pokorski 100.0000.000.00
Jan Milik 100.0000.000.00
Janusz Mazurczak 400.0000.000.00
Marcin Młynarczyk 100.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Andrzej Piwecki 5265.20499.807515.00
Paweł Doberschuetz 6284.67538.838113.50
Bartosz Zawadzki 540.80408.00448.80
Jacek Grygiel 362.00186.00248.00
Robert Pawłowski 9151.67364.00515.67
Michał Gamalczyk 7162.29223.14385.43
Adam Pokorski 100.0055.0055.00
Jerzy Makara 950.56262.89313.44
Krzysztof Karlik 1090.90212.10303.00
Jan Milik 111.0022.0033.00
Wojciech Kowalik 10111.10141.40252.50
Janusz Mazurczak 410.2551.2561.50
Andrzej Chyliński 650.8320.3371.17
Marcin Młynarczyk 100.0011.0011.00
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Bartosz Zawadzki 5132.60
Robert Pawłowski 9232.56
Jerzy Makara 9192.11
Jan Milik 122.00
Andrzej Piwecki 591.80
Paweł Doberschuetz 6101.67
Krzysztof Karlik 10161.60
Jacek Grygiel 341.33
Michał Gamalczyk 760.86
Wojciech Kowalik 1080.80
Janusz Mazurczak 430.75
Andrzej Chyliński 620.33
Adam Pokorski 100.00
Marcin Młynarczyk 100.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Robert Pawłowski 9404.44
Bartosz Zawadzki 5153.00
Jerzy Makara 9262.89
Paweł Doberschuetz 6142.33
Krzysztof Karlik 10232.30
Michał Gamalczyk 7152.14
Jacek Grygiel 362.00
Wojciech Kowalik 10191.90
Jan Milik 111.00
Andrzej Piwecki 540.80
Andrzej Chyliński 630.50
Adam Pokorski 100.00
Janusz Mazurczak 400.00
Marcin Młynarczyk 100.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Robert Pawłowski 9161.78
Wojciech Kowalik 10171.70
Jerzy Makara 9141.56
Bartosz Zawadzki 571.40
Paweł Doberschuetz 681.33
Jacek Grygiel 331.00
Marcin Młynarczyk 111.00
Krzysztof Karlik 1070.70
Andrzej Piwecki 530.60
Michał Gamalczyk 730.43
Janusz Mazurczak 410.25
Andrzej Chyliński 600.00
Adam Pokorski 100.00
Jan Milik 100.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Andrzej Chyliński 650.8320.33
Bartosz Zawadzki 551.0040.80
Janusz Mazurczak 451.2500.00
Krzysztof Karlik 10202.00131.30
Robert Pawłowski 9182.00424.67
Marcin Młynarczyk 122.0000.00
Jerzy Makara 9192.11202.22
Michał Gamalczyk 7152.14192.71
Andrzej Piwecki 5132.6081.60
Jacek Grygiel 382.6782.67
Wojciech Kowalik 10272.70323.20
Paweł Doberschuetz 6172.83427.00
Adam Pokorski 144.0000.00
Jan Milik 155.0000.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Michał Gamalczyk 70000
Jacek Grygiel 30000
Jerzy Makara 90000
Andrzej Chyliński 60000
Krzysztof Karlik 100000
Wojciech Kowalik 100000
Paweł Doberschuetz 60000
Robert Pawłowski 90000
Bartosz Zawadzki 50000
Andrzej Piwecki 50000
Adam Pokorski 10000
Jan Milik 10000
Janusz Mazurczak 40000
Marcin Młynarczyk 10000

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Konrad Jelski - 00:39:23.5
  • Robert Pawłowski - 00:38:00.2
  • Marcin Jachimowski - 00:37:03.0
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 30.73
  • Paweł Doberschuetz - 21.50
  • Paweł Suwała - 19.58
więcej ...
Rzuty za 2
  • Wojtek Wawrzyniak - 55.88%
  • Paweł Suwała - 52.71%
  • Krzysztof Karlik - 50.00%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Kacper Mamysz - 40.00%
  • Marcin Jachimowski - 36.23%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 86.67%
  • Konrad Jelski - 76.77%
  • Paweł Suwała - 75.00%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 13.50
  • Piotr Przyborowski - 9.82
  • Norbert Grzegorczyk - 9.73
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 6.00
  • Andrzej Stefanowicz - 4.58
  • Tomasz Sobania - 3.60
więcej ...
Straty
  • Robert Pawłowski - 4.44
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.55
  • Marcin Jachimowski - 3.27
więcej ...
Przechwyty
  • Marcin Jachimowski - 3.36
  • Tomasz Sobania - 2.60
  • Konrad Jelski - 2.45
więcej ...
Faule
  • Robert Najdek - 0.00
  • Kamil Markowski - 0.38
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE