PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

DRUŻYNA: Home Street Home

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Aleksander Knysz
Andrzej Stefanowicz
Bartosz Dreczkowski
Grzegorz Kaczmarek
Jakub Kęsy
Kacper Mamysz
Norbert Grzegorczyk
Oliwer Orent
Paweł Gazda
Paweł Suwała
Tomasz Sobania
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Norbert Grzegorczyk 201:09:4800:34:54.0
Bartosz Dreczkowski 201:08:2100:34:10.5
Paweł Suwała 201:02:4800:31:24.0
Kacper Mamysz 100:27:3800:27:38.0
Tomasz Sobania 100:24:1900:24:19.0
Andrzej Stefanowicz 200:44:2800:22:14.0
Aleksander Knysz 200:37:3700:18:48.5
Grzegorz Kaczmarek 200:33:5300:16:56.5
Jakub Kęsy 200:18:5600:09:28.0
Paweł Gazda 200:12:1200:06:06.0
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Paweł Suwała 23517.50
Bartosz Dreczkowski 23216.00
Kacper Mamysz 11313.00
Norbert Grzegorczyk 2189.00
Tomasz Sobania 177.00
Aleksander Knysz 2115.50
Grzegorz Kaczmarek 221.00
Andrzej Stefanowicz 200.00
Paweł Gazda 200.00
Jakub Kęsy 200.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Grzegorz Kaczmarek 210.5010.50100.00
Bartosz Dreczkowski 2136.502512.5052.00
Paweł Suwała 2105.002211.0045.45
Norbert Grzegorczyk 284.002211.0036.36
Tomasz Sobania 133.0099.0033.33
Kacper Mamysz 111.0044.0025.00
Aleksander Knysz 221.0094.5022.22
Andrzej Stefanowicz 200.0031.500.00
Paweł Gazda 200.0000.000.00
Jakub Kęsy 200.0042.000.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Kacper Mamysz 122.0055.0040.00
Aleksander Knysz 210.5031.5033.33
Paweł Suwała 221.0073.5028.57
Andrzej Stefanowicz 200.0000.000.00
Norbert Grzegorczyk 200.0000.000.00
Paweł Gazda 200.0000.000.00
Jakub Kęsy 200.0010.500.00
Grzegorz Kaczmarek 200.0021.000.00
Bartosz Dreczkowski 200.0021.000.00
Tomasz Sobania 100.0022.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Kacper Mamysz 155.0066.0083.33
Norbert Grzegorczyk 221.0031.5066.67
Bartosz Dreczkowski 263.0094.5066.67
Paweł Suwała 294.50147.0064.29
Aleksander Knysz 242.0073.5057.14
Tomasz Sobania 111.0033.0033.33
Andrzej Stefanowicz 200.0021.000.00
Paweł Gazda 200.0000.000.00
Jakub Kęsy 200.0000.000.00
Grzegorz Kaczmarek 200.0000.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Bartosz Dreczkowski 273.50147.002110.50
Norbert Grzegorczyk 252.50115.50168.00
Tomasz Sobania 122.0044.0066.00
Paweł Suwała 210.50105.00115.50
Andrzej Stefanowicz 231.5063.0094.50
Kacper Mamysz 111.0022.0033.00
Paweł Gazda 200.0031.5031.50
Jakub Kęsy 231.5000.0031.50
Aleksander Knysz 200.0021.0021.00
Grzegorz Kaczmarek 210.5000.0010.50
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Andrzej Stefanowicz 2126.00
Tomasz Sobania 144.00
Bartosz Dreczkowski 231.50
Kacper Mamysz 111.00
Paweł Suwała 210.50
Jakub Kęsy 210.50
Aleksander Knysz 210.50
Grzegorz Kaczmarek 210.50
Norbert Grzegorczyk 200.00
Paweł Gazda 200.00
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Bartosz Dreczkowski 273.50
Andrzej Stefanowicz 263.00
Norbert Grzegorczyk 263.00
Tomasz Sobania 133.00
Paweł Suwała 242.00
Jakub Kęsy 231.50
Aleksander Knysz 231.50
Paweł Gazda 200.00
Kacper Mamysz 100.00
Grzegorz Kaczmarek 200.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Andrzej Stefanowicz 252.50
Bartosz Dreczkowski 252.50
Paweł Suwała 242.00
Tomasz Sobania 122.00
Norbert Grzegorczyk 231.50
Aleksander Knysz 221.00
Paweł Gazda 210.50
Jakub Kęsy 210.50
Kacper Mamysz 100.00
Grzegorz Kaczmarek 200.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Kacper Mamysz 100.0033.00
Grzegorz Kaczmarek 210.5000.00
Andrzej Stefanowicz 221.0042.00
Paweł Gazda 221.0000.00
Jakub Kęsy 221.0000.00
Tomasz Sobania 111.0022.00
Paweł Suwała 231.50115.50
Aleksander Knysz 252.5052.50
Norbert Grzegorczyk 273.5042.00
Bartosz Dreczkowski 273.5084.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Andrzej Stefanowicz 20000
Paweł Suwała 20000
Norbert Grzegorczyk 20000
Paweł Gazda 20000
Jakub Kęsy 20000
Kacper Mamysz 10000
Aleksander Knysz 20000
Grzegorz Kaczmarek 20000
Bartosz Dreczkowski 20000
Tomasz Sobania 10

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE