PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

DRUŻYNA: BPU SUKURS

Lista zawodników
Imię i Nazwisko Zawodnika
Bartłomiej Kujawa
Bartosz Jaz
Jakub Kowalewski
Kamil Markowski
Konrad Jelski
Maciej Matusiak
Marcin Jachimowski
Mikołaj Oner
Statystyki: Czas gry
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Konrad Jelski 201:15:3300:37:46.5
Marcin Jachimowski 201:08:0500:34:02.5
Bartłomiej Kujawa 200:59:1200:29:36.0
Jakub Kowalewski 200:57:1900:28:39.5
Maciej Matusiak 200:50:1600:25:08.0
Bartosz Jaz 200:45:2200:22:41.0
Kamil Markowski 100:16:5400:16:54.0
Mikołaj Oner 200:27:1900:13:39.5
Statystyki: Punkty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Konrad Jelski 24221.00
Marcin Jachimowski 22311.50
Bartosz Jaz 2199.50
Jakub Kowalewski 2136.50
Bartłomiej Kujawa 2105.00
Kamil Markowski 122.00
Mikołaj Oner 242.00
Maciej Matusiak 200.00
Statystyki: Rzuty za 2
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Bartosz Jaz 242.0073.5057.14
Kamil Markowski 111.0022.0050.00
Bartłomiej Kujawa 252.50126.0041.67
Konrad Jelski 2105.002412.0041.67
Marcin Jachimowski 263.00157.5040.00
Mikołaj Oner 221.0063.0033.33
Jakub Kowalewski 263.00189.0033.33
Maciej Matusiak 200.0010.500.00
Statystyki: Rzuty za 3
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Marcin Jachimowski 231.5063.0050.00
Bartosz Jaz 221.0063.0033.33
Konrad Jelski 242.002412.0016.67
Bartłomiej Kujawa 200.0010.500.00
Kamil Markowski 100.0011.000.00
Mikołaj Oner 200.0021.000.00
Maciej Matusiak 200.0000.000.00
Jakub Kowalewski 200.0000.000.00
Statystyki: Rzuty wolne
Zawodnik MeczeCelneCelne Śr.OddaneOddane Śr.Skuteczność
Bartosz Jaz 252.5063.0083.33
Konrad Jelski 2105.00147.0071.43
Marcin Jachimowski 221.0042.0050.00
Jakub Kowalewski 210.5031.5033.33
Bartłomiej Kujawa 200.0000.000.00
Kamil Markowski 100.0000.000.00
Mikołaj Oner 200.0000.000.00
Maciej Matusiak 200.0021.000.00
Statystyki: Zbiórki
Zawodnik MeczeAtakAtak Śr.ObronaObrona Śr.SumaŚrednio
Jakub Kowalewski 263.0094.50157.50
Konrad Jelski 273.5063.00136.50
Bartłomiej Kujawa 252.5073.50126.00
Bartosz Jaz 221.0063.0084.00
Maciej Matusiak 231.5052.5084.00
Marcin Jachimowski 221.0052.5073.50
Kamil Markowski 100.0022.0022.00
Mikołaj Oner 200.0031.5031.50
Statystyki: Asysty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Konrad Jelski 2105.00
Marcin Jachimowski 231.50
Kamil Markowski 111.00
Maciej Matusiak 221.00
Bartłomiej Kujawa 210.50
Bartosz Jaz 210.50
Mikołaj Oner 210.50
Jakub Kowalewski 210.50
Statystyki: Straty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Marcin Jachimowski 294.50
Konrad Jelski 284.00
Bartosz Jaz 273.50
Bartłomiej Kujawa 263.00
Jakub Kowalewski 252.50
Mikołaj Oner 221.00
Maciej Matusiak 221.00
Kamil Markowski 100.00
Statystyki: Przechwyty
Zawodnik MeczeSumaŚrednio
Marcin Jachimowski 252.50
Kamil Markowski 111.00
Konrad Jelski 221.00
Maciej Matusiak 221.00
Bartłomiej Kujawa 210.50
Bartosz Jaz 210.50
Jakub Kowalewski 210.50
Mikołaj Oner 200.00
Statystyki: Faule
Zawodnik MeczeSumaŚrednioWymuszone SumaWymuszone Śr.
Kamil Markowski 111.0000.00
Konrad Jelski 221.00168.00
Mikołaj Oner 252.5000.00
Marcin Jachimowski 252.5063.00
Bartłomiej Kujawa 263.0021.00
Bartosz Jaz 263.0031.50
Maciej Matusiak 273.5010.50
Jakub Kowalewski 273.5042.00
Statystyki: Bloki
Zawodnik MeczeSuma
Bartłomiej Kujawa 20000
Kamil Markowski 10000
Konrad Jelski 20000
Bartosz Jaz 20000
Mikołaj Oner 20000
Maciej Matusiak 20000
Jakub Kowalewski 20000
Marcin Jachimowski 20000

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE