PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • PROTON patron techniczny
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE
  • NOWY LOGOTYP 2019

SEZON 2005/2006

W 15 edycji GLAK braÅo udziaÅ 10 drużyn:

LINE; ROMUS Sporteam; Anmar AWF; W.I.S.Z.; I L.O.; Mechanik; WKKA Witnica; JW. Skwierzyna; P.W.S.Z.; LEGION

 

WYNIKI:

25.10.2005r. wtorek  

18:40 J.W. Skierzyna - AWF Anmar 46:99  

19:50 Mechanik - WKKA Witnica 61:43  

 

27.10.2005r. czwartek  

17:30 PWSZ - WISZ 59:100  

18:40 LINE - I LO 73:59  

19:50 Romus Sporteam - Legion 97:63  

   

03.11.2005r. czwartek  

17:30 WKKA Witnica - AWF Anmar 25:66  

18:40 WISZ - J.W. Skwierzyna 98:61  

19:50 Mechanik - PWSZ 77:59  

   

08.11.2005r. wtorek  

18:40 LINE - Legion 94:48  

19:50 Romus Sporteam - I LO 69:49  

   

15.11.2005r. wtorek  

18:40 J.W. Skwierzyna - I LO 49:65  

19:50 AWF Anmar - Mechanik 62:51  

   

17.11.2005r. czwartek  

17:30 Legion - WISZ 65:91  

18:40 LINE - PWSZ 74:50  

19:50 Romus Sporteam - WKKA Witnica 72:78  

   

22.11.2005r. wtorek  

18:40 Legion - AWF Anmar 42:69  

19:50 WISZ - Mechanik 59:47  

   

24.11.2005r. czwartek  

17:30 I LO - WKKA Witnica 58:92  

18:40 J.W. Skwierzyna - LINE 53:76  

19:50 Romus Sporteam - PWSZ 80:43  

   

29.11.2005r. wtorek  

18:40 J.W. Skwierzyna - Mechanik 57:63  

   

01.12.2005r. czwartek  

17:30 AWF Anmar - PWSZ 59:36  

18:40 WISZ - WKKA Witnica 80:76  

19:50 LINE - Romus Sporteam 55:79  

   

06.12.2005r. wtorek  

18:40 Legion - J.W. Skwierzyna 73:81  

19:50 WKKA Witnica - PWSZ 72:61  

   

08.12.2005r. czwartek  

17:30 AWF Anmar - I LO 88:54  

18:40 Romus Sporteam - WISZ 89:74  

19:50 LINE - Mechanik 87:46  

   

13.12.2005r. wtorek  

18:40 I LO - PWSZ 66:51  

19:50 Mechanik - Legion 87:62  

   

15.12.2005r. czwartek  

18:40 J.W. Skwierzyna - Romus Sporteam 80:83  

19:50 WKKA Witnica - LINE 61:72  

   

ZALEGÅOÅCI  

20.12.2005r. wtorek WISZ - AWF Anmar 60:62  

   

03.01.2006r. wtorek  

18:40 Legion - WKKA Witnica 58:80  

19:50 WISZ - LINE 65:67  

   

05.01.2006r. czwartek  

17:30 I LO - Mechanik 86:74  

18:40 J.W. Skwierzyna - PWSZ 66:61  

   

10.01.2006r. wtorek  

18:40 WKKA Witnica - J.W. Skwierzyna 66:76  

19:50 PWSZ - Legion 68:62  

   

12.01.2006r. czwartek  

17:30 I LO - WISZ 91:88  

18:40 LINE - AWF Anmar 69:49  

19:50 Mechanik - Romus Sporteam 69:84  

   

19.01.2006r. czwartek  

18:40 Legion - I LO 51:75  

19:50 Romus Sporteam - AWF Anmar 83:80    

   

PLAY OFF  

   

31.01.2006r. wtorek  

18:40 I LO – WISZ (mecz 1) 71:79  

19:50 AWF Anmar – Mechanik (mecz 1) 80:66  

   

02.02.2006r. czwartek  

17:30 PWSZ – Legion (mecz 1) 63:55  

18:40 LINE – WKKA Witnica (mecz 1) 50:56  

19:50 Romus Sporteam – JW. Skwierzyna (mecz 1) 74:47  

   

07.02.2006r. wtorek  

18:40 PWSZ – LEGION (mecz 2) 40:57  

19:50 AWF Anmar – Mechanik (mecz 2) 63:56  

   

09.02.2006r. czwartek  

17:30 I LO – WISZ (mecz 2) 73:63  

18:40 Romus Sporteam - JW Skwierzyna (mecz 2) 75:30  

19:50 LINE – WKKA Witnica (mecz 2) PRZEÅOÅ»ONY  

   

02.03.2006r. czwartek  

18:40 I LO - WISZ 85:104  

19:50 AWF Anmar – WKKA Witnica 56:64  

   

09.03.2006r. czwartek  

18.40 WKKA Witnica - LINE (2) 62:79  

19.50 PÓÅFINAÅ Romus Sporteam - WISZ 85:64  

   

14.03.2006r. wtorek  

18:40 mecz 5-8 JW Skwierzyna - I LO 65:59  

19.50 LINE - WKKA Witnica 49:53  

   

16.03.2006r. czwartek  

18.40 mecz 5-8 Mechanik – LINE (1) 58:83  

19.50 PÓÅFINAÅ Romus Sporteam – WISZ 80:61  

   

21.03.2006r. wtorek  

18.40 mecz 5-8 JW Skwierzyna - I LO PRZEÅOÅ»ONY  

19.50 PÓÅFINAÅ AWF Anmar - WKKA Witnica 56:64  

   

23.03.2006r. czwartek  

18.40 mecz 5-8 MECHANIK - LINE 59:76  

19.50 PÓÅFINAÅ AWF Anmar - WKKA Witnica 58:74  

   

30.03.2006r. czwartek  

18.40 PÓÅFINAÅ AWF Anmar - WKKA Witnica 66:55  

19.50 PÓÅFINAÅ Romus Sporteam - WISZ 101:73  

   

04.04.2006r. wtorek  

18:40 mecz 5-8 JW Skwierzyna - I LO 36:94  

19:50 PÓÅFINAÅ AWF Anmar - WKKA Witnica 53:58  

   

06.04.2006r. czwartek  

17:30 o 7 m-ce Mechanik - JW Skwierzyna (1)  68 : 55

18:40 o 5 m-ce LINE - I LO (1)  76 : 69

19:50 FINAÅ (1) Romus Sporteam - WKKA Witnica  81 : 59

   

11.04.2006r. wtorek  

18:40 o 7 m-ce Mechanik - JW Skwierzyna (2)  68 : 55

19:50 o 3 m-ce WISZ - AWF Anmar (1)  82 : 87

   

13.04.2006r. czwartek  

18:40 o 5 m-ce LINE - I LO (2)  73 : 65

19:50 FINAÅ (2) Romus Sporteam - WKKA Witnica  67 : 77

   

20.04.2006r. czwartek  

18:40 o 3 m-ce WISZ - AWF Anmar (2)  69 : 91

19:50 FINAÅ (3) Romus Sporteam - WKKA Witnica  66 : 63

   

25.04.2006r. wtorek  

18:40 FINAÅ (4) Romus Sporteam - WKKA Witnica 54 : 55

 

27.04.2006r. czwartek

18:40 FINAÅ (5) Romus Sporteam - WKKA Witnica 67 : 66

 

KRÓL STRZELCÓW ELDO Basket Ligi

LP.

ImiÄ

Nazwisko

Drużyna

 Årednia

1

Karol

Brzozowski

LEGION

    28,8   

2

BÅażej

Daracz

I LO

    26,3   

3

MichaÅ

Filipkowski

Romus

    23,8   

4

Tomasz

Frank

WISZ

    23,5   

5

Bartosz

Zawadzki

WISZ

    21,4   

6

Botke

PaweÅ

I LO

    21,0   

7

Mateusz

Bartosz

WISZ

    20,1   

8

Patryk

Baran

Legion

    18,7   

9

SÅAWOMIR

ZALEWSKI

Mechanik

    18,6   

10

BARTOSZ

BAJERSKI

AWF Anmar

    17,3   

11

Jacek

SuwaÅa

WKKA Witnica

    17,0   

12

Robert

Żurakowski

Romus

    16,9   

13

SEBASTIAN

KASZEWSKI

Mechanik

    16,8   

14

MichaÅ

Michalak

LINE

    16,3   

15

PaweÅ

Leszczyk

PWSZ

    15,6   

16

Wojciech

Wawrzynaik

LINE

    14,8   

17

Artur

Lebiecki

LINE

    14,4   

18

RAFAÅ

ARBACZEWSKI

JW. Skwierzyna

    14,3   

19

Krzysztof

Karlik

Romus

    14,1   

20

ARKADIUSZ

ÅWIERCZYÅSKI

WKKA Witnica

    14,1   

21

Bartek

ZajÄc

LEGION

    14,0   

22

Daniel

Bosiacki

Romus

    13,9   

23

Artur

TÄdryk

WISZ

    13,3   

24

Sebastian

Zakrzewicz

PWSZ

    13,2   

25

JERZY

MAKARA

WKKA Witnica

    13,0   

26

JANUSZ

STANEK

Mechanik

    12,9   

27

SÅAWOMIR

SZPETIS

JW. Skwierzyna

    12,9   

28

Tomasz

SOBANIA

WKKA Witnica

    12,8   

29

Dariusz

Bil

LINE

    12,6   

30

Åukasz

Szmek

LINE

    11,6   

31

MICHAÅ

Å»YÅCZYÅSKI

AWF Anmar

    11,5   

32

PAWEÅ

SUWAÅA

AWF Anmar

    11,4   

33

ÅUKASZ

TÄSIOROWSKI

PWSZ

    11,2   

34

MARCIN

MAKSYMIAK

AWF Anmar

    11,0   

35

PIOTR

BABICZ

JW. Skwierzyna

    10,9   

36

Szymon

Latecki

WISZ

    10,5   

37

PATRYK

KOWALSKI

PWSZ

    10,2   

38

MichaÅ

Trzosek

WISZ

      9,8   

39

WOJCIECH

BINAÅ

WKKA Witnica

      9,7   

40

Marcin

JarmuÅowicz

LEGION

      8,9   

41

ÅUKASZ

AUGUÅCIK

JW. Skwierzyna

      8,9   

42

PAWEÅ

TOÅOCZKO

AWF Anmar

      8,8   

43

WOJCIECH

PIETRUSZKA

JW. Skwierzyna

      8,3   

44

Åukasz

Andrzejewski

Romus

      8,1   

45

ANDRZEJ

SEKULAR

JW. Skwierzyna

      8,1   

46

JANUSZ

ÅOPACZEWSKI

AWF Anmar

      7,9   

47

Mateusz

Staszak

Mechanik

      7,6   

48

Zbyszek

Potok

I LO

      7,5   

49

WOJCIECH

MIÅEK

AWF Anmar

      7,2   

50

ANDRZEJ

STEFANOWICZ

AWF Anmar

      6,7   

51

Daniel

SACHARCZYK

JW. Skwierzyna

      6,0   

52

Andrzej

Piwiecki

Romus

      5,9   

53

Wojciech

Kowalik

AWF Anmar

      6,4   

54

PIOTR

PRZYBOROWSKI

WKKA Witnica

      5,4   

55

SÅAWOMIR

KAWCZYÅSKI

Mechanik

      5,6   

56

KRZYSZTOF

KRAWCZYK

AWF Anmar

      5,6   

57

Grzegorz

Kopiec

Romus

      5,5   

58

ANDRZEJ

STANEK

Mechanik

      5,5   

59

Aleksander

Szóstka

I LO

      5,4   

60

Tomasz

HaÅas

LEGION

      5,4   

61

Wojciech

Jaszkul

I LO

      5,1   

62

ADAM

MARCZAK

AWF Anmar

      5,0   

63

Cezary

Olejniczak

Romus

      4,9   

64

DOMINIK

TROÅCIANKA

AWF Anmar

      4,9   

65

PaweÅ

WiÅniewski

I LO

      4,9   

66

MichaÅ

Gamalczyk

Romus

      4,7   

67

Bartosz

Filipowski

WISZ

      4,6   

68

Mateusz

Umer

I LO

      4,6   

69

ARKADIUSZ

NOWAKOWSKI

PWSZ

      4,4   

70

Sebastian

Stempniewicz

LINE

      4,4   

71

Marcinkiewicz

Marcin

Legion

      4,3   

72

Janusz

Mazurczak

Romus

      4,2   

73

Piotr

Matysiak

LEGION

      3,9   

74

Adam

Zmelty

PWSZ

      3,8   

75

Marcin

Smola

LEGION

      3,7   

76

PAWEÅ

KOÅÅOPAYÅO

Mechanik

      3,6   

77

MIKOÅAJ

PINDORA

PWSZ

      3,5   

78

JAKUB

KOWALEWSKI

Mechanik

      3,4   

79

MARCIN

NOWAK

WKKA Witnica

      3,3   

80

Åukasz

ÅliwiÅski

LINE

      3,1   

81

HENRYK

SIENKIEWICZ

Mechanik

      3,1   

82

BartÅomiej

Wawrzyniak

LINE

      3,0   

83

KONRAD

WIECZOREK

WKKA Witnica

      2,7   

84

Andrzej

ChyliÅski

Romus

      2,6   

85

Adraian

Rakoczy

LINE

      2,6   

86

DARIUSZ

GAJEWSKI

PWSZ

      2,5   

87

ANDRZEJ

OSZEJKO

AWF Anmar

      2,0   

88

MATEUSZ

RABENDA

AWF Anmar

      2,0   

89

MARCIN

DUDLEJ

PWSZ

      1,9   

90

Janusz

Wójcik

LEGION

      1,9   

91

SEBASTIAN

PAWIÅSKI

JW. Skwierzyna

      1,7   

92

Adam

Pokorski

Romus

      1,6   

93

Marcin

Neuman

WISZ

      1,5   

94

Marcin

Radecki

WISZ

      1,5   

95

JarosÅaw

Kalka

LINE

      1,3   

96

PAWEÅ

KOPEC

JW. Skwierzyna

      1,1   

97

Artur

ZdziebÅowski

LEGION

      0,8   

98

KLAUDIUSZ

BEDER

JW. Skwierzyna

      0,8   

99

ANDRZEJ Jun.

STANEK

Mechanik

      0,7   

100

Sebastian

ÅwierczyÅski

WISZ

      0,7   

101

DOMINIK

MAKARA

WKKA Witnica

      0,5   

102

Jacek

Koblowski

I LO

      0,5   

 

KRÓL STRZELCÓW PLAY-OFF ELDO Basket Ligi

LP.

 ImiÄ 

 Nazwisko

 Drużyna

 PLAY - OFF

1

 Mateusz

 Bartosz

 WISZ

    28,2   

2

 BÅażej

 Daracz

 I  L.O.

    24,7   

3

 MichaÅ

 Filipkowski

 Romus Sporteam

    24,3   

4

 Tomasz 

 Frank

 WISZ

    23,0    

5

 SÅAWOMIR 

 ZALEWSKI

 Mechanik

    22,0   

6

 PaweÅ

 Botke

 I  L.O.

    22,0   

7

 Bartosz

 Zawadzki

 WISZ

    21,9   

8

 MICHAÅ

 Å»YÅCZYÅSKI

 AWF Anmar

    20,3   

9

 SEBASTIAN

 KASZEWSKI

 Mechanik

    20,0   

10

 BARTOSZ

 BAJERSKI

 AWF Anmar

    17,7   

11

 Robert

 Å»urakowski

 Romus Sporteam

    17,5   

12

 Jacek

 SuwaÅa

 WKKA Witnica

    16,1   

13

 Artur

 Lebiecki

 LINE

    15,7   

14

 Michal

 Michalak

 LINE

    15,3   

15

 SÅAWOMIR 

 SZPETIS

 JW. Skwierzyna

    15,0   

16

 Tomasz 

 SOBANIA

 WKKA Witnica

    14,1   

17

 Wojciech

 Wawrzyniak

 LINE

    13,7   

18

 JANUSZ

 STANEK

 Mechanik

    13,4   

19

 ARKADIUSZ 

 ÅWIERCZYÅSKI

 WKKA Witnica

    13,0   

20

 Szymon

 Latecki

 WISZ

    13,0   

21

 PAWEÅ

 SUWAÅA

 AWF Anmar

    12,7   

22

 Daniel

 Bosiacki

 Romus Sporteam

    12,5   

23

 JERZY

 MAKARA

 WKKA Witnica

    12,4   

24

 Åukasz

 Szmek

 LINE

    11,7   

25

 PAWEÅ

 TOÅOCZKO

 AWF Anmar

    11,6    

26

 Dariusz

 Bil

 LINE

    10,9   

27

 PIOTR

 BABICZ

 JW. Skwierzyna

    10,0   

28

 Mateusz 

 Staszak

 Mechanik

      9,8   

29

 Zbyszek

 Potok

 I  L.O.

      9,5   

30

 JANUSZ

 KOPACZEWSKI

 AWF Anmar

      9,2   

31

 MichaÅ

 Trzosek

 WISZ

      9,0   

32

 WOJCIECH

 MIÅEK

 AWF Anmar

      8,3   

33

 Artur

 Tondryk

 WISZ

      8,0   

34

 WOJCIECH 

 BINAÅ

 WKKA Witnica

      8,0   

35

 Åukasz

 Andrzejewski

 Romus Sporteam

      7,9   

36

 Andrzej

 Piwiecki

 Romus Sporteam

      7,9   

37

 SÅAWOMIR 

 KAWCZYÅSKI

 Mechanik

      7,8   

38

 ÅUKASZ

 AUGUÅCIK

 JW. Skwierzyna

      7,7   

39

 RAFAÅ

 ARBACZEWSKI

 JW. Skwierzyna

      7,7   

40

 ANDRZEJ

 SEKULAR

 JW. Skwierzyna

      7,0   

41

 Wojciech

 Jaszkul

 I  L.O.

      6,7   

42

 ANDRZEJ

 STEFANOWICZ

 AWF Anmar

      6,7   

43

 Grzegorz

 Kopiec

 Romus Sporteam

      6,5   

44

 Mateusz

 Umer

 I  L.O.

      6,0   

45

 PaweÅ

 WiÅniewski

 I  L.O.

      5,8    

46

 ANDRZEJ

 STANEK

 Mechanik

      5,8   

47

 WOJCIECH

 PIETRUSZKA

 JW. Skwierzyna

      5,8   

48

 Aleksander 

 Szóstka

 I  L.O.

      5,6   

49

 DOMINIK 

 TROÅCIANKA

 AWF Anmar

      5,2   

50

 Daniel

 SACHARCZYK

 JW. Skwierzyna

      5,0   

51

 Cezary 

 Olejniczak

 Romus Sporteam

      4,9   

52

 Wojciech

 Kowalik

 AWF Anmar

      6,3   

53

 PIOTR

 PRZYBOROWSKI

 WKKA Witnica

      4,3   

54

 Janusz

 Mazurczak

 Romus Sporteam

      4,6   

55

 Bartosz

 Filipowski

 WISZ

      4,4   

56

 Marcin

 Radecki

 WISZ

      4,0   

57

 MichaÅ

 Gamalczyk

 Romus Sporteam

      3,5   

58

 MARCIN

 MAKSYMIAK

 AWF Anmar

      3,0   

59

 Sebastian

 Stempniewicz

 LINE

      2,8   

60

 Andrzej

 ChyliÅski

 Romus Sporteam

      2,7   

61

 HENRYK

 SIENKIEWICZ

 Mechanik

      2,6   

62

 Åukasz

 ÅliwiÅski

 LINE

      2,6   

63

 Marcin

 Neuman

 WISZ

      2,5   

64

 BartÅomiej

 Wawrzyniak

 LINE

      2,5   

65

 Adraian

 Rakoczy

 LINE

      2,0   

66

 Adam 

 Pokorski

 Romus Sporteam

      1,8   

67

 PAWEÅ

 KOPEC

 JW. Skwierzyna

      1,7   

68

 KONRAD

 WIECZOREK

 WKKA Witnica

      1,5   

69

 Jacek

 Koblowski

 I  L.O.

      1,0   

70

 KLAUDIUSZ

 BEDER

 JW. Skwierzyna

      0,8   

71

 SEBASTIAN

 PAWIÅSKI

 JW. Skwierzyna

      0,8   

72

 ANDRZEJ Jun.

 STANEK

 Mechanik

      0,7   

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Konrad Jelski - 00:39:11.0
  • Robert Pawłowski - 00:38:24.9
  • Paweł Doberschuetz - 00:37:42.8
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 33.13
  • Paweł Doberschuetz - 24.10
  • Paweł Suwała - 19.13
więcej ...
Rzuty za 2
  • Wojtek Wawrzyniak - 53.04%
  • Norbert Grzegorczyk - 50.33%
  • Paweł Suwała - 49.73%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Wojtek Wawrzyniak - 43.18%
  • Kacper Mamysz - 36.00%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 83.87%
  • Robert Najdek - 80.00%
  • Konrad Jelski - 76.43%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.30
  • Jakub Kowalewski - 10.08
  • Norbert Grzegorczyk - 9.64
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 6.06
  • Andrzej Stefanowicz - 3.69
  • Tomasz Sobania - 3.57
więcej ...
Straty
  • Robert Pawłowski - 4.08
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.69
  • Konrad Jelski - 3.19
więcej ...
Przechwyty
  • Konrad Jelski - 3.25
  • Marcin Jachimowski - 2.94
  • Tomasz Sobania - 2.43
więcej ...
Faule
  • Michał Matulewicz - 0.55
  • Robert Najdek - 0.57
  • Grzegorz Kaczmarek - 0.63
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE