PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

SEZON 2005/2006

W 15 edycji GLAK brało udział 10 drużyn:

LINE; ROMUS Sporteam; Anmar AWF; W.I.S.Z.; I L.O.; Mechanik; WKKA Witnica; JW. Skwierzyna; P.W.S.Z.; LEGION

 

WYNIKI:

25.10.2005r. wtorek  

18:40 J.W. Skierzyna - AWF Anmar 46:99  

19:50 Mechanik - WKKA Witnica 61:43  

 

27.10.2005r. czwartek  

17:30 PWSZ - WISZ 59:100  

18:40 LINE - I LO 73:59  

19:50 Romus Sporteam - Legion 97:63  

   

03.11.2005r. czwartek  

17:30 WKKA Witnica - AWF Anmar 25:66  

18:40 WISZ - J.W. Skwierzyna 98:61  

19:50 Mechanik - PWSZ 77:59  

   

08.11.2005r. wtorek  

18:40 LINE - Legion 94:48  

19:50 Romus Sporteam - I LO 69:49  

   

15.11.2005r. wtorek  

18:40 J.W. Skwierzyna - I LO 49:65  

19:50 AWF Anmar - Mechanik 62:51  

   

17.11.2005r. czwartek  

17:30 Legion - WISZ 65:91  

18:40 LINE - PWSZ 74:50  

19:50 Romus Sporteam - WKKA Witnica 72:78  

   

22.11.2005r. wtorek  

18:40 Legion - AWF Anmar 42:69  

19:50 WISZ - Mechanik 59:47  

   

24.11.2005r. czwartek  

17:30 I LO - WKKA Witnica 58:92  

18:40 J.W. Skwierzyna - LINE 53:76  

19:50 Romus Sporteam - PWSZ 80:43  

   

29.11.2005r. wtorek  

18:40 J.W. Skwierzyna - Mechanik 57:63  

   

01.12.2005r. czwartek  

17:30 AWF Anmar - PWSZ 59:36  

18:40 WISZ - WKKA Witnica 80:76  

19:50 LINE - Romus Sporteam 55:79  

   

06.12.2005r. wtorek  

18:40 Legion - J.W. Skwierzyna 73:81  

19:50 WKKA Witnica - PWSZ 72:61  

   

08.12.2005r. czwartek  

17:30 AWF Anmar - I LO 88:54  

18:40 Romus Sporteam - WISZ 89:74  

19:50 LINE - Mechanik 87:46  

   

13.12.2005r. wtorek  

18:40 I LO - PWSZ 66:51  

19:50 Mechanik - Legion 87:62  

   

15.12.2005r. czwartek  

18:40 J.W. Skwierzyna - Romus Sporteam 80:83  

19:50 WKKA Witnica - LINE 61:72  

   

ZALEGŁOŚCI  

20.12.2005r. wtorek WISZ - AWF Anmar 60:62  

   

03.01.2006r. wtorek  

18:40 Legion - WKKA Witnica 58:80  

19:50 WISZ - LINE 65:67  

   

05.01.2006r. czwartek  

17:30 I LO - Mechanik 86:74  

18:40 J.W. Skwierzyna - PWSZ 66:61  

   

10.01.2006r. wtorek  

18:40 WKKA Witnica - J.W. Skwierzyna 66:76  

19:50 PWSZ - Legion 68:62  

   

12.01.2006r. czwartek  

17:30 I LO - WISZ 91:88  

18:40 LINE - AWF Anmar 69:49  

19:50 Mechanik - Romus Sporteam 69:84  

   

19.01.2006r. czwartek  

18:40 Legion - I LO 51:75  

19:50 Romus Sporteam - AWF Anmar 83:80    

   

PLAY OFF  

   

31.01.2006r. wtorek  

18:40 I LO – WISZ (mecz 1) 71:79  

19:50 AWF Anmar – Mechanik (mecz 1) 80:66  

   

02.02.2006r. czwartek  

17:30 PWSZ – Legion (mecz 1) 63:55  

18:40 LINE – WKKA Witnica (mecz 1) 50:56  

19:50 Romus Sporteam – JW. Skwierzyna (mecz 1) 74:47  

   

07.02.2006r. wtorek  

18:40 PWSZ – LEGION (mecz 2) 40:57  

19:50 AWF Anmar – Mechanik (mecz 2) 63:56  

   

09.02.2006r. czwartek  

17:30 I LO – WISZ (mecz 2) 73:63  

18:40 Romus Sporteam - JW Skwierzyna (mecz 2) 75:30  

19:50 LINE – WKKA Witnica (mecz 2) PRZEŁOŻONY  

   

02.03.2006r. czwartek  

18:40 I LO - WISZ 85:104  

19:50 AWF Anmar – WKKA Witnica 56:64  

   

09.03.2006r. czwartek  

18.40 WKKA Witnica - LINE (2) 62:79  

19.50 PÓŁFINAŁ Romus Sporteam - WISZ 85:64  

   

14.03.2006r. wtorek  

18:40 mecz 5-8 JW Skwierzyna - I LO 65:59  

19.50 LINE - WKKA Witnica 49:53  

   

16.03.2006r. czwartek  

18.40 mecz 5-8 Mechanik – LINE (1) 58:83  

19.50 PÓŁFINAŁ Romus Sporteam – WISZ 80:61  

   

21.03.2006r. wtorek  

18.40 mecz 5-8 JW Skwierzyna - I LO PRZEŁOŻONY  

19.50 PÓŁFINAŁ AWF Anmar - WKKA Witnica 56:64  

   

23.03.2006r. czwartek  

18.40 mecz 5-8 MECHANIK - LINE 59:76  

19.50 PÓŁFINAŁ AWF Anmar - WKKA Witnica 58:74  

   

30.03.2006r. czwartek  

18.40 PÓŁFINAŁ AWF Anmar - WKKA Witnica 66:55  

19.50 PÓŁFINAŁ Romus Sporteam - WISZ 101:73  

   

04.04.2006r. wtorek  

18:40 mecz 5-8 JW Skwierzyna - I LO 36:94  

19:50 PÓŁFINAŁ AWF Anmar - WKKA Witnica 53:58  

   

06.04.2006r. czwartek  

17:30 o 7 m-ce Mechanik - JW Skwierzyna (1)  68 : 55

18:40 o 5 m-ce LINE - I LO (1)  76 : 69

19:50 FINAŁ (1) Romus Sporteam - WKKA Witnica  81 : 59

   

11.04.2006r. wtorek  

18:40 o 7 m-ce Mechanik - JW Skwierzyna (2)  68 : 55

19:50 o 3 m-ce WISZ - AWF Anmar (1)  82 : 87

   

13.04.2006r. czwartek  

18:40 o 5 m-ce LINE - I LO (2)  73 : 65

19:50 FINAŁ (2) Romus Sporteam - WKKA Witnica  67 : 77

   

20.04.2006r. czwartek  

18:40 o 3 m-ce WISZ - AWF Anmar (2)  69 : 91

19:50 FINAŁ (3) Romus Sporteam - WKKA Witnica  66 : 63

   

25.04.2006r. wtorek  

18:40 FINAŁ (4) Romus Sporteam - WKKA Witnica 54 : 55

 

27.04.2006r. czwartek

18:40 FINAŁ (5) Romus Sporteam - WKKA Witnica 67 : 66

 

KRÓL STRZELCÓW ELDO Basket Ligi

LP.

Imię

Nazwisko

Drużyna

 Średnia

1

Karol

Brzozowski

LEGION

    28,8   

2

Błażej

Daracz

I LO

    26,3   

3

Michał

Filipkowski

Romus

    23,8   

4

Tomasz

Frank

WISZ

    23,5   

5

Bartosz

Zawadzki

WISZ

    21,4   

6

Botke

Paweł

I LO

    21,0   

7

Mateusz

Bartosz

WISZ

    20,1   

8

Patryk

Baran

Legion

    18,7   

9

SŁAWOMIR

ZALEWSKI

Mechanik

    18,6   

10

BARTOSZ

BAJERSKI

AWF Anmar

    17,3   

11

Jacek

Suwała

WKKA Witnica

    17,0   

12

Robert

Żurakowski

Romus

    16,9   

13

SEBASTIAN

KASZEWSKI

Mechanik

    16,8   

14

Michał

Michalak

LINE

    16,3   

15

Paweł

Leszczyk

PWSZ

    15,6   

16

Wojciech

Wawrzynaik

LINE

    14,8   

17

Artur

Lebiecki

LINE

    14,4   

18

RAFAŁ

ARBACZEWSKI

JW. Skwierzyna

    14,3   

19

Krzysztof

Karlik

Romus

    14,1   

20

ARKADIUSZ

ŚWIERCZYŃSKI

WKKA Witnica

    14,1   

21

Bartek

Zając

LEGION

    14,0   

22

Daniel

Bosiacki

Romus

    13,9   

23

Artur

Tądryk

WISZ

    13,3   

24

Sebastian

Zakrzewicz

PWSZ

    13,2   

25

JERZY

MAKARA

WKKA Witnica

    13,0   

26

JANUSZ

STANEK

Mechanik

    12,9   

27

SŁAWOMIR

SZPETIS

JW. Skwierzyna

    12,9   

28

Tomasz

SOBANIA

WKKA Witnica

    12,8   

29

Dariusz

Bil

LINE

    12,6   

30

Łukasz

Szmek

LINE

    11,6   

31

MICHAŁ

ŻYŁCZYŃSKI

AWF Anmar

    11,5   

32

PAWEŁ

SUWAŁA

AWF Anmar

    11,4   

33

ŁUKASZ

TĘSIOROWSKI

PWSZ

    11,2   

34

MARCIN

MAKSYMIAK

AWF Anmar

    11,0   

35

PIOTR

BABICZ

JW. Skwierzyna

    10,9   

36

Szymon

Latecki

WISZ

    10,5   

37

PATRYK

KOWALSKI

PWSZ

    10,2   

38

Michał

Trzosek

WISZ

      9,8   

39

WOJCIECH

BINAŚ

WKKA Witnica

      9,7   

40

Marcin

Jarmułowicz

LEGION

      8,9   

41

ŁUKASZ

AUGUŚCIK

JW. Skwierzyna

      8,9   

42

PAWEŁ

TOŁOCZKO

AWF Anmar

      8,8   

43

WOJCIECH

PIETRUSZKA

JW. Skwierzyna

      8,3   

44

Łukasz

Andrzejewski

Romus

      8,1   

45

ANDRZEJ

SEKULAR

JW. Skwierzyna

      8,1   

46

JANUSZ

ŁOPACZEWSKI

AWF Anmar

      7,9   

47

Mateusz

Staszak

Mechanik

      7,6   

48

Zbyszek

Potok

I LO

      7,5   

49

WOJCIECH

MIŁEK

AWF Anmar

      7,2   

50

ANDRZEJ

STEFANOWICZ

AWF Anmar

      6,7   

51

Daniel

SACHARCZYK

JW. Skwierzyna

      6,0   

52

Andrzej

Piwiecki

Romus

      5,9   

53

Wojciech

Kowalik

AWF Anmar

      6,4   

54

PIOTR

PRZYBOROWSKI

WKKA Witnica

      5,4   

55

SŁAWOMIR

KAWCZYŃSKI

Mechanik

      5,6   

56

KRZYSZTOF

KRAWCZYK

AWF Anmar

      5,6   

57

Grzegorz

Kopiec

Romus

      5,5   

58

ANDRZEJ

STANEK

Mechanik

      5,5   

59

Aleksander

Szóstka

I LO

      5,4   

60

Tomasz

Hałas

LEGION

      5,4   

61

Wojciech

Jaszkul

I LO

      5,1   

62

ADAM

MARCZAK

AWF Anmar

      5,0   

63

Cezary

Olejniczak

Romus

      4,9   

64

DOMINIK

TROŚCIANKA

AWF Anmar

      4,9   

65

Paweł

Wiśniewski

I LO

      4,9   

66

Michał

Gamalczyk

Romus

      4,7   

67

Bartosz

Filipowski

WISZ

      4,6   

68

Mateusz

Umer

I LO

      4,6   

69

ARKADIUSZ

NOWAKOWSKI

PWSZ

      4,4   

70

Sebastian

Stempniewicz

LINE

      4,4   

71

Marcinkiewicz

Marcin

Legion

      4,3   

72

Janusz

Mazurczak

Romus

      4,2   

73

Piotr

Matysiak

LEGION

      3,9   

74

Adam

Zmelty

PWSZ

      3,8   

75

Marcin

Smola

LEGION

      3,7   

76

PAWEŁ

KOŁŁOPAYŁO

Mechanik

      3,6   

77

MIKOŁAJ

PINDORA

PWSZ

      3,5   

78

JAKUB

KOWALEWSKI

Mechanik

      3,4   

79

MARCIN

NOWAK

WKKA Witnica

      3,3   

80

Łukasz

Śliwiński

LINE

      3,1   

81

HENRYK

SIENKIEWICZ

Mechanik

      3,1   

82

Bartłomiej

Wawrzyniak

LINE

      3,0   

83

KONRAD

WIECZOREK

WKKA Witnica

      2,7   

84

Andrzej

Chyliński

Romus

      2,6   

85

Adraian

Rakoczy

LINE

      2,6   

86

DARIUSZ

GAJEWSKI

PWSZ

      2,5   

87

ANDRZEJ

OSZEJKO

AWF Anmar

      2,0   

88

MATEUSZ

RABENDA

AWF Anmar

      2,0   

89

MARCIN

DUDLEJ

PWSZ

      1,9   

90

Janusz

Wójcik

LEGION

      1,9   

91

SEBASTIAN

PAWIŃSKI

JW. Skwierzyna

      1,7   

92

Adam

Pokorski

Romus

      1,6   

93

Marcin

Neuman

WISZ

      1,5   

94

Marcin

Radecki

WISZ

      1,5   

95

Jarosław

Kalka

LINE

      1,3   

96

PAWEŁ

KOPEC

JW. Skwierzyna

      1,1   

97

Artur

Zdziebłowski

LEGION

      0,8   

98

KLAUDIUSZ

BEDER

JW. Skwierzyna

      0,8   

99

ANDRZEJ Jun.

STANEK

Mechanik

      0,7   

100

Sebastian

Świerczyński

WISZ

      0,7   

101

DOMINIK

MAKARA

WKKA Witnica

      0,5   

102

Jacek

Koblowski

I LO

      0,5   

 

KRÓL STRZELCÓW PLAY-OFF ELDO Basket Ligi

LP.

 Imię 

 Nazwisko

 Drużyna

 PLAY - OFF

1

 Mateusz

 Bartosz

 WISZ

    28,2   

2

 Błażej

 Daracz

 I  L.O.

    24,7   

3

 Michał

 Filipkowski

 Romus Sporteam

    24,3   

4

 Tomasz 

 Frank

 WISZ

    23,0    

5

 SŁAWOMIR 

 ZALEWSKI

 Mechanik

    22,0   

6

 Paweł

 Botke

 I  L.O.

    22,0   

7

 Bartosz

 Zawadzki

 WISZ

    21,9   

8

 MICHAŁ

 ŻYŁCZYŃSKI

 AWF Anmar

    20,3   

9

 SEBASTIAN

 KASZEWSKI

 Mechanik

    20,0   

10

 BARTOSZ

 BAJERSKI

 AWF Anmar

    17,7   

11

 Robert

 Żurakowski

 Romus Sporteam

    17,5   

12

 Jacek

 Suwała

 WKKA Witnica

    16,1   

13

 Artur

 Lebiecki

 LINE

    15,7   

14

 Michal

 Michalak

 LINE

    15,3   

15

 SŁAWOMIR 

 SZPETIS

 JW. Skwierzyna

    15,0   

16

 Tomasz 

 SOBANIA

 WKKA Witnica

    14,1   

17

 Wojciech

 Wawrzyniak

 LINE

    13,7   

18

 JANUSZ

 STANEK

 Mechanik

    13,4   

19

 ARKADIUSZ 

 ŚWIERCZYŃSKI

 WKKA Witnica

    13,0   

20

 Szymon

 Latecki

 WISZ

    13,0   

21

 PAWEŁ

 SUWAŁA

 AWF Anmar

    12,7   

22

 Daniel

 Bosiacki

 Romus Sporteam

    12,5   

23

 JERZY

 MAKARA

 WKKA Witnica

    12,4   

24

 Łukasz

 Szmek

 LINE

    11,7   

25

 PAWEŁ

 TOŁOCZKO

 AWF Anmar

    11,6    

26

 Dariusz

 Bil

 LINE

    10,9   

27

 PIOTR

 BABICZ

 JW. Skwierzyna

    10,0   

28

 Mateusz 

 Staszak

 Mechanik

      9,8   

29

 Zbyszek

 Potok

 I  L.O.

      9,5   

30

 JANUSZ

 KOPACZEWSKI

 AWF Anmar

      9,2   

31

 Michał

 Trzosek

 WISZ

      9,0   

32

 WOJCIECH

 MIŁEK

 AWF Anmar

      8,3   

33

 Artur

 Tondryk

 WISZ

      8,0   

34

 WOJCIECH 

 BINAŚ

 WKKA Witnica

      8,0   

35

 Łukasz

 Andrzejewski

 Romus Sporteam

      7,9   

36

 Andrzej

 Piwiecki

 Romus Sporteam

      7,9   

37

 SŁAWOMIR 

 KAWCZYŃSKI

 Mechanik

      7,8   

38

 ŁUKASZ

 AUGUŚCIK

 JW. Skwierzyna

      7,7   

39

 RAFAŁ

 ARBACZEWSKI

 JW. Skwierzyna

      7,7   

40

 ANDRZEJ

 SEKULAR

 JW. Skwierzyna

      7,0   

41

 Wojciech

 Jaszkul

 I  L.O.

      6,7   

42

 ANDRZEJ

 STEFANOWICZ

 AWF Anmar

      6,7   

43

 Grzegorz

 Kopiec

 Romus Sporteam

      6,5   

44

 Mateusz

 Umer

 I  L.O.

      6,0   

45

 Paweł

 Wiśniewski

 I  L.O.

      5,8    

46

 ANDRZEJ

 STANEK

 Mechanik

      5,8   

47

 WOJCIECH

 PIETRUSZKA

 JW. Skwierzyna

      5,8   

48

 Aleksander 

 Szóstka

 I  L.O.

      5,6   

49

 DOMINIK 

 TROŚCIANKA

 AWF Anmar

      5,2   

50

 Daniel

 SACHARCZYK

 JW. Skwierzyna

      5,0   

51

 Cezary 

 Olejniczak

 Romus Sporteam

      4,9   

52

 Wojciech

 Kowalik

 AWF Anmar

      6,3   

53

 PIOTR

 PRZYBOROWSKI

 WKKA Witnica

      4,3   

54

 Janusz

 Mazurczak

 Romus Sporteam

      4,6   

55

 Bartosz

 Filipowski

 WISZ

      4,4   

56

 Marcin

 Radecki

 WISZ

      4,0   

57

 Michał

 Gamalczyk

 Romus Sporteam

      3,5   

58

 MARCIN

 MAKSYMIAK

 AWF Anmar

      3,0   

59

 Sebastian

 Stempniewicz

 LINE

      2,8   

60

 Andrzej

 Chyliński

 Romus Sporteam

      2,7   

61

 HENRYK

 SIENKIEWICZ

 Mechanik

      2,6   

62

 Łukasz

 Śliwiński

 LINE

      2,6   

63

 Marcin

 Neuman

 WISZ

      2,5   

64

 Bartłomiej

 Wawrzyniak

 LINE

      2,5   

65

 Adraian

 Rakoczy

 LINE

      2,0   

66

 Adam 

 Pokorski

 Romus Sporteam

      1,8   

67

 PAWEŁ

 KOPEC

 JW. Skwierzyna

      1,7   

68

 KONRAD

 WIECZOREK

 WKKA Witnica

      1,5   

69

 Jacek

 Koblowski

 I  L.O.

      1,0   

70

 KLAUDIUSZ

 BEDER

 JW. Skwierzyna

      0,8   

71

 SEBASTIAN

 PAWIŃSKI

 JW. Skwierzyna

      0,8   

72

 ANDRZEJ Jun.

 STANEK

 Mechanik

      0,7   

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE