PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

SEZON 2010/2011

    1 kolejka WYNIK
    20.10.2010 ŚRODA       
  1 godz. 19.15 - MK Zaune Gorzów - ADMIRATOR Myślibórz 64 - 47
  2 godz. 20.40 - SOKÓŁ Międzychód   - A.P. SAZAN 63 - 46
    24.10.2010 NIEDZIELA      
  3 godz. 16.15 - ZLEPEK Gorzów - I LO 70 - 30
  4 godz. 17.40 - WATEX Barlinek - DROMAX Strzelce Kraj. 42 - 74
  5 godz. 19.00 - GAMMA Ball - GOFIN 109 - 10
    2 kolejka  
    27.10.2010 NIEDZIELA ŚRODA  
  6 godz. 19.15 - MK Zaune Gorzów - GOFIN 83 - 27
  7 godz. 20.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - ZLEPEK Gorzów   51 - 55
  8 godz. 00.00 - ADMIRATOR Myślibórz - WATEX Barlinek przełożony
    3.11.2010 ŚRODA      
  9 godz. 19.15 - A.P. SAZAN - GAMMA Ball 50 - 65
  10 godz. 20.40 - I LO - SOKÓŁ Międzychód 32 - 73
    3 kolejka  
    7.11.2010 NIEDZIELA      
  11 godz. 16.15 - GOFIN    A.P. SAZAN 27 - 64
  12 godz. 17.40 - SOKÓŁ Międzychód DROMAX Strzelce Kraj. 65 - 29
  13 godz. 19.00 - WATEX Barlinek   MK Zaune Gorzów 44 - 66
    17.11.2010 ŚRODA      
  14 godz. 19.15 - ZLEPEK Gorzów   ADMIRATOR Myślibórz 67 - 66
  15 godz. 20.40 - GAMMA Ball   I LO 88 - 42
    4 kolejka  
    21.11.2010  NIEDZIELA      
  16 godz. 16.15 - A.P. SAZAN - ZLEPEK Gorzów 31 - 52
  17 godz. 17.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - MK Zaune Gorzów 62 - 64
    godz. 19.00 - I LO - WATEX Barlinek 57 - 48
  18 24.11.2010 ŚRODA      
  19 godz. 19.15 - GOFIN  - ADMIRATOR Myślibórz 20 - 95
  20 godz. 20.40 - GAMMA Ball - SOKÓŁ Międzychód przełożony
    5 kolejka  
    28.11.2010 NIEDZIELA      
  21 godz. 16.15 - SOKÓŁ Międzychód - GOFIN  73 - 28
  22 godz. 17.40 - WATEX Barlinek - A.P. SAZAN 54 - 62
  23 godz. 19.00 - MK Zaune Gorzów - I LO 85 - 54
    1.12.2010 ŚRODA      
  24 godz. 19.15 - ZLEPEK Gorzów - GAMMA Ball 54 - 67
  25 godz. 20.40 - ADMIRATOR Myślibórz - DROMAX Strzelce Kraj. 62 - 44
    6 kolejka  
    5.12.2010 NIEDZIELA      
  26 godz. 16.15 - I LO - ADMIRATOR Myślibórz 57 - 79
  27 godz. 17.40 - GOFIN  - DROMAX Strzelce Kraj. przełożony
  28 godz. 19.00 - A.P. SAZAN  - MK Zaune Gorzów 59 - 74
    8.12.2010 ŚRODA      
  29 godz. 19.15 - GAMMA Ball - WATEX Barlinek 64 - 47
  30 godz. 20.40 - SOKÓŁ Międzychód - ZLEPEK Gorzów 59 - 40
    7 kolejka  
    12.12.2010 NIEDZIELA      
  31 godz. 16.30 - ZLEPEK Gorzów - GOFIN  przełożony
  32 godz. 17.55 - WATEX Barlinek - SOKÓŁ Międzychód 47 - 71
  33 godz. 19.15 – MK Zaune Gorzów - GAMMA Ball 61 - 60
    15.12.2010 ŚRODA      
  34 godz. 19.15 - ADMIRATOR Myślibórz - A.P. SAZAN 65 - 63
  35 godz. 20.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - I LO 62 - 33
    8 kolejka  
    5.01.2011 ŚRODA      
  36 godz. 19.15 - A.P. SAZAN - DROMAX Strzelce Kraj. przełożony
  37 godz. 20.40 - GAMMA Ball - ADMIRATOR Myślibórz
    9.01.2011 NIEDZIELA -    
  38 godz. 16.15 - GOFIN    I LO  
  39 godz. 17.40 - SOKÓŁ Międzychód - MK Zaune Gorzów  
  40 godz. 19.00 - ZLEPEK Gorzów - WATEX Barlinek  
    9 kolejka  
    12.01.2011 ŚRODA      
  41 godz. 19.15 - WATEX Barlinek - GOFIN   
  42 godz. 20.40 - MK Zaune Gorzów - ZLEPEK Gorzów  
    16.01.2011 NIEDZIELA      
  43 godz. 16.15 - ADMIRATOR Myślibórz - SOKÓŁ Międzychód
  44 godz. 17.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - GAMMA Ball  
  45 godz. 19.00 - I LO - A.P. SAZAN  
           
           
    MECZE ZALEGŁE  
           
    19.01.2011 ŚRODA       
  31 godz. 19.15 - ZLEPEK - GOFIN  
  8 godz. 20.40 - ADMIRATOR Myślibórz - WATEX Barlinek  
    30.01.2011 NIEDZIELA      
  27 godz. 16.15 - GOFIN - DROMAX Strzelce Kraj
  20 godz. 17.40 - GAMMA Ball - Sokół Miedzychód  
    godz. 19.00 -  -    
  KRÓL strzelców za 2pkt ŚREDNIA
1 Robert ŻURAKOWSKI GAMMA Ball 25,0
2 Daniel BOSIACKI GAMMA Ball 19,0
3 Kamil KISŁY Admirator Myślibórz 19,0
4 Jerzy  MAKARA MK Zäune 18,4
5 Paweł SUWAŁA MK Zäune 18,0
6 Wojciech  KOWALIK Admirator Myślibórz 17,8
7 Bartosz ZAWADZKI Sokół Marbo M-chód 17,3
8 Tomasz FRANK MK Zäune 16,5
9 Krzysztof GILEWICZ WATE X Barlinek 16,3
10 Mariusz ZADROGA Admirator Myślibórz 16,0
11 Tomasz SOBANIA MK Zäune 15,0
12 Wojciech BINAŚ ZLEPEK Gorzów  14,7
13 Paweł CHMARA DROMAX Strzelce Kraj. 14,3
14 Krzysztof KARLIK GAMMA Ball 13,6
15 Michał  MICHALAK MK Zäune 13,5
16 Łukasz WIECZOREK 1 LO 12,9
17 Wojciech WAWRZYNIAK SAZAN A.P. 12,9
18 Michał FILIPKOWSKI GAMMA Ball 12,8
19 Michał ŁABUTKA Sokół Marbo M-chód 12,0
20 Michał GAMALCZYK GAMMA Ball 11,7
21 Dawid MLECZAK Sokół Marbo M-chód 11,2
22 Karol  BRZOZOWSKI ZLEPEK Gorzów  10,7
23 Paweł  WERSTY GOFIN 10,0
24 Marcin KACPROWSKI WATE X Barlinek 10,0
25 Bartosz SPŁAWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 9,7
26 Adam ADAMSKI Sokół Marbo M-chód 9,0
27 Krzysztof BRZÓŚKA DROMAX Strzelce Kraj. 9,0
28 Grzegorz MITEK WATE X Barlinek 8,7
29 Dariusz NOWAKOWSKI Sokół Marbo M-chód 8,3
30 Arkadiusz ŚWIERCZYŃSKI MK Zäune 8,3
31 Dariusz RYNGWELSKI DROMAX Strzelce Kraj. 8,0
32 Krzysztof NOWAK SAZAN A.P. 7,8
33 Bartosz MICHOŃ ZLEPEK Gorzów  7,7
34 Łukasz ANTCZAK 1 LO 7,3
35 Jakub LISZKA SAZAN A.P. 7,3
36 Paweł KOŁŁUPAJŁO ZLEPEK Gorzów  7,2
37 Piotr BUDEK 1 LO 7,1
38 Daniel  CEJBA Sokół Marbo M-chód 7,0
39 Piotr SZARKOWSKI SAZAN A.P. 6,8
40 Jan KOWALEWICZ Sokół Marbo M-chód 6,5
41 Grzegorz SZAFER GOFIN 6,5
42 Tomasz  BOROWIAK Sokół Marbo M-chód 6,3
43 Przemysław MAJOREK Sokół Marbo M-chód 6,2
44 Dominik TROŚCIANKA GOFIN 6,0
45 Mateusz WIŚNIEWSKI SAZAN A.P. 6,0
46 Marek SOLARSKI 1 LO 5,8
47 Maciej SPŁAWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 5,8
48 Bartosz FILIPOWSKI SAZAN A.P. 5,8
49 Łukasz CHMIELEWSKI MK Zäune 5,5
50 Ireneusz WARZYŃSKI WATE X Barlinek 5,5
51 Andrzej PIWIECKI GAMMA Ball 5,5
52 Tomasz PARFIENOWICZ DROMAX Strzelce Kraj. 5,4
53 Sebastian BIERNAT Admirator Myślibórz 5,3
54 Mateusz STARCZEWSKI MK Zäune 5,3
55 Marcin HORBATOWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 5,3
56 Marcin WAWER Admirator Myślibórz 5,2
57 Sergiusz JANCZUR Sokół Marbo M-chód 5,2
58 Wojciech  WIERZBICKI MK Zäune 5,0
59 Cezary OLEJNICZAK GAMMA Ball 4,8
60 Radosław PACIOREK ZLEPEK Gorzów  4,8
61 Arkadiusz SAWCZYN GOFIN 4,8
62 Grzegorz KOPIEC GAMMA Ball 4,6
63 Sławomir RICHTER SAZAN A.P. 4,6
64 Andrzej STEFANOWICZ ZLEPEK Gorzów  4,4
65 Łukasz STANO 1 LO 4,3
66 Maciej OSTRY Admirator Myślibórz 4,3
67 Dawid MIKICIUK WATE X Barlinek 4,2
67 Marian  JARMOŁOWICZ SAZAN A.P. 4,0
68 Marcin GAZDA DROMAX Strzelce Kraj. 4,0
68 Mirosław GRAJ Admirator Myślibórz 4,0
69 Kamil JANUS SAZAN A.P. 3,8
69 Katarzyna BARTOSZ SAZAN A.P. 3,8
70 Łukasz PILARSKI MK Zäune 3,8
70 Janusz MAZURCZAK GAMMA Ball 3,7
71 Przemysław CYRANIYK Sokół Marbo M-chód 3,6
72 Radosław KUBIAK DROMAX Strzelce Kraj. 3,5
73 Dawid PANUSZAK 1 LO 3,5
74 Rafał SZCZĘSNY ZLEPEK Gorzów  3,5
75 Łukasz DZIOCH DROMAX Strzelce Kraj. 3,5
76 Sebastian ŚWIERCZYŃSKI ZLEPEK Gorzów  3,3
77 Przemysław KOBIAŁKA GOFIN 3,3
78 Marek JACHNIK Sokół Marbo M-chód 3,2
79 Paweł DŹWIGALSKI DROMAX Strzelce Kraj. 3,2
80 Sebastian MAZOWIECKI 1 LO 3,2
81 Andrzej CHYLIŃSKI GAMMA Ball 2,8
82 Jacek LEWANDOWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 2,7
83 Jarosław JAKUBCZYK GOFIN 2,7
84 Michał ŻYTKOWIAK WATE X Barlinek 2,5
85 Łukasz SZOFER Sokół Marbo M-chód 2,4
86 Sebastian DOBRZYNIECKI WATE X Barlinek 2,4
87 Grzegorz ŚLIWIŃSKI Admirator Myślibórz 2,4
88 Marcin STASZEK GOFIN 2,3
89 Remigiusz PIĄTKOWSKI GOFIN 2,3
90 Jacek SUWAŁA MK Zäune 2,0
91 Marcin NEUMANN ZLEPEK Gorzów  2,0
92 Andrzej KOWAL GAMMA Ball 2,0
93 Sławomir KĄKOLEWSKI 1 LO 1,9
94 Szczepan SUDOŁ MK Zäune 1,8
95 Adam  POKORSKI GAMMA Ball 1,8
96 Tomasz WARDZIAK GOFIN 1,8
97 Wodzisław GRZELA WATE X Barlinek 1,6
98 Mateusz SIENKIEWICZ 1 LO 1,3
99 Karol PASTERNAK SAZAN A.P. 1,3
100 Kamil CZERNIELEWSKI Admirator Myślibórz 1,3
101 Jakub SICIŃSKI DROMAX Strzelce Kraj. 1,0
102 Paweł WIŚNIEWSKI 1 LO 1,0
103 Zbigniew CIELECKI Admirator Myślibórz 0,5
104 Marek SIWKOWSKI GOFIN 0,3
105 Tomasz SZAFRAŃSKI GOFIN 0,0
106 Kamil ŚCIBORSKI Admirator Myślibórz 0,0
107 Piotr SOBOLEWSKI Admirator Myślibórz 0,0
108 Tomasz HAŁAS SAZAN A.P. 0,0
109 Jakub NOWAK DROMAX Strzelce Kraj. 0,0
110 Piotr DADUŃ WATE X Barlinek 0,0
111 Piotr OSTAFIN GOFIN 0,0
112 Robert WITKOWSKI GOFIN 0,0
113 Marek KLIMAS SAZAN A.P. 0,0
114 Dominik MAKARA MK Zäune 0,0

 

 

  KRÓL STRZELCÓW za 3 pkt. SUMA za 3 pkt.
         
1 Bartosz ZAWADZKI Sokół Marbo M-chód 16
2 Wojciech  KOWALIK Admirator Myślibórz 10
3 Krzysztof GILEWICZ WATE X Barlinek 8
4 Krzysztof KARLIK GAMMA Ball 7
5 Arkadiusz ŚWIERCZYŃSKI MK Zäune 6
6 Bogdan WRÓBEL WATE X Barlinek 6
7 Arkadiusz SAWCZYN GOFIN 5
8 Jakub LISZKA SAZAN A.P. 4
9 Łukasz WIECZOREK 1 LO 4
10 Michał  FILIPKOWSKI GAMMA Ball 4
11 Tomasz  BOROWIAK Sokół Marbo M-chód 3
12 Przemysław MAJOREK Sokół Marbo M-chód 3
13 Tomasz SOBANIA MK Zäune 2
14 Przemysław CYRANIK Sokół Marbo M-chód 2
15 Janusz MAZURCZAK GAMMA Ball 2
16 Marek SOLARSKI 1 LO 2
17 Maciej SPŁAWSKI DROMAX 2
18 Krzysztof BRZÓSKA DROMAX 2
19 Adam ADAMSKI Sokół Marbo M-chód 2
20 Paweł DŹWIGALSKI WATE X Barlinek 2
21 Kamil JANUS SAZAN A.P. 1
22 Michał  GAMALCZYK GAMMA Ball 1
23 Andrzej PIWIECKI GAMMA Ball 1
24 Radosław KUBIAK DROMAX 1
25 Radosław PACIOREK ZLEPEK Gorzów  1
26 Daniel BOSIACKI GAMMA Ball 1
27 Andrzej CHYLIŃSKI GAMMA Ball 1
28 Kamil KISŁY Admirator Myślibórz 1
29 Sebsatian MAZOWIECKI 1 LO 1
30 Jan KOWALEWICZ Sokół Marbo M-chód 1
31 Robert  ŻURAKOWSKI GAMMA Ball 1
32 Bartosz MICHOŃ ZLEPEK 1
33 Jerzy  MAKARA MK Zäune 1
34 Łukasz CHMIELEWSKI MK Zäune 1
35 Wojciech WAWRZYNIAK SAZAN A.P. 1
36 Katarzyna BARTOSZ SAZAN A.P. 1
37 Rafał SZCZĘSNY ZLEPEK 1
38 Grzegorz KUPIEC GAMMA Ball 1
39 Daniel  CEJBA Sokół Marbo M-chód 1

 

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE