PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • PROTON patron techniczny
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE
  • NOWY LOGOTYP 2019

SEZON 2010/2011

    1 kolejka WYNIK
    20.10.2010 ÅRODA       
  1 godz. 19.15 - MK Zaune Gorzów - ADMIRATOR MyÅlibórz 64 - 47
  2 godz. 20.40 - SOKÓÅ MiÄdzychód   - A.P. SAZAN 63 - 46
    24.10.2010 NIEDZIELA      
  3 godz. 16.15 - ZLEPEK Gorzów - I LO 70 - 30
  4 godz. 17.40 - WATEX Barlinek - DROMAX Strzelce Kraj. 42 - 74
  5 godz. 19.00 - GAMMA Ball - GOFIN 109 - 10
    2 kolejka  
    27.10.2010 NIEDZIELA ÅRODA  
  6 godz. 19.15 - MK Zaune Gorzów - GOFIN 83 - 27
  7 godz. 20.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - ZLEPEK Gorzów   51 - 55
  8 godz. 00.00 - ADMIRATOR MyÅlibórz - WATEX Barlinek przeÅożony
    3.11.2010 ÅRODA      
  9 godz. 19.15 - A.P. SAZAN - GAMMA Ball 50 - 65
  10 godz. 20.40 - I LO - SOKÓÅ MiÄdzychód 32 - 73
    3 kolejka  
    7.11.2010 NIEDZIELA      
  11 godz. 16.15 - GOFIN    A.P. SAZAN 27 - 64
  12 godz. 17.40 - SOKÓÅ MiÄdzychód DROMAX Strzelce Kraj. 65 - 29
  13 godz. 19.00 - WATEX Barlinek   MK Zaune Gorzów 44 - 66
    17.11.2010 ÅRODA      
  14 godz. 19.15 - ZLEPEK Gorzów   ADMIRATOR MyÅlibórz 67 - 66
  15 godz. 20.40 - GAMMA Ball   I LO 88 - 42
    4 kolejka  
    21.11.2010  NIEDZIELA      
  16 godz. 16.15 - A.P. SAZAN - ZLEPEK Gorzów 31 - 52
  17 godz. 17.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - MK Zaune Gorzów 62 - 64
    godz. 19.00 - I LO - WATEX Barlinek 57 - 48
  18 24.11.2010 ÅRODA      
  19 godz. 19.15 - GOFIN  - ADMIRATOR MyÅlibórz 20 - 95
  20 godz. 20.40 - GAMMA Ball - SOKÓÅ MiÄdzychód przeÅożony
    5 kolejka  
    28.11.2010 NIEDZIELA      
  21 godz. 16.15 - SOKÓÅ MiÄdzychód - GOFIN  73 - 28
  22 godz. 17.40 - WATEX Barlinek - A.P. SAZAN 54 - 62
  23 godz. 19.00 - MK Zaune Gorzów - I LO 85 - 54
    1.12.2010 ÅRODA      
  24 godz. 19.15 - ZLEPEK Gorzów - GAMMA Ball 54 - 67
  25 godz. 20.40 - ADMIRATOR MyÅlibórz - DROMAX Strzelce Kraj. 62 - 44
    6 kolejka  
    5.12.2010 NIEDZIELA      
  26 godz. 16.15 - I LO - ADMIRATOR MyÅlibórz 57 - 79
  27 godz. 17.40 - GOFIN  - DROMAX Strzelce Kraj. przeÅożony
  28 godz. 19.00 - A.P. SAZAN  - MK Zaune Gorzów 59 - 74
    8.12.2010 ÅRODA      
  29 godz. 19.15 - GAMMA Ball - WATEX Barlinek 64 - 47
  30 godz. 20.40 - SOKÓÅ MiÄdzychód - ZLEPEK Gorzów 59 - 40
    7 kolejka  
    12.12.2010 NIEDZIELA      
  31 godz. 16.30 - ZLEPEK Gorzów - GOFIN  przeÅożony
  32 godz. 17.55 - WATEX Barlinek - SOKÓÅ MiÄdzychód 47 - 71
  33 godz. 19.15 – MK Zaune Gorzów - GAMMA Ball 61 - 60
    15.12.2010 ÅRODA      
  34 godz. 19.15 - ADMIRATOR MyÅlibórz - A.P. SAZAN 65 - 63
  35 godz. 20.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - I LO 62 - 33
    8 kolejka  
    5.01.2011 ÅRODA      
  36 godz. 19.15 - A.P. SAZAN - DROMAX Strzelce Kraj. przeÅożony
  37 godz. 20.40 - GAMMA Ball - ADMIRATOR MyÅlibórz
    9.01.2011 NIEDZIELA -    
  38 godz. 16.15 - GOFIN    I LO  
  39 godz. 17.40 - SOKÓÅ MiÄdzychód - MK Zaune Gorzów  
  40 godz. 19.00 - ZLEPEK Gorzów - WATEX Barlinek  
    9 kolejka  
    12.01.2011 ÅRODA      
  41 godz. 19.15 - WATEX Barlinek - GOFIN   
  42 godz. 20.40 - MK Zaune Gorzów - ZLEPEK Gorzów  
    16.01.2011 NIEDZIELA      
  43 godz. 16.15 - ADMIRATOR MyÅlibórz - SOKÓÅ MiÄdzychód
  44 godz. 17.40 - DROMAX Strzelce Kraj. - GAMMA Ball  
  45 godz. 19.00 - I LO - A.P. SAZAN  
           
           
    MECZE ZALEGÅE  
           
    19.01.2011 ÅRODA       
  31 godz. 19.15 - ZLEPEK - GOFIN  
  8 godz. 20.40 - ADMIRATOR MyÅlibórz - WATEX Barlinek  
    30.01.2011 NIEDZIELA      
  27 godz. 16.15 - GOFIN - DROMAX Strzelce Kraj
  20 godz. 17.40 - GAMMA Ball - SokóÅ Miedzychód  
    godz. 19.00 -  -    
  KRÓL strzelców za 2pkt ÅREDNIA
1 Robert ŻURAKOWSKI GAMMA Ball 25,0
2 Daniel BOSIACKI GAMMA Ball 19,0
3 Kamil KISÅY Admirator MyÅlibórz 19,0
4 Jerzy  MAKARA MK Zäune 18,4
5 PaweÅ SUWAÅA MK Zäune 18,0
6 Wojciech  KOWALIK Admirator MyÅlibórz 17,8
7 Bartosz ZAWADZKI SokóÅ Marbo M-chód 17,3
8 Tomasz FRANK MK Zäune 16,5
9 Krzysztof GILEWICZ WATE X Barlinek 16,3
10 Mariusz ZADROGA Admirator MyÅlibórz 16,0
11 Tomasz SOBANIA MK Zäune 15,0
12 Wojciech BINAÅ ZLEPEK Gorzów  14,7
13 PaweÅ CHMARA DROMAX Strzelce Kraj. 14,3
14 Krzysztof KARLIK GAMMA Ball 13,6
15 MichaÅ  MICHALAK MK Zäune 13,5
16 Åukasz WIECZOREK 1 LO 12,9
17 Wojciech WAWRZYNIAK SAZAN A.P. 12,9
18 MichaÅ FILIPKOWSKI GAMMA Ball 12,8
19 MichaÅ ÅABUTKA SokóÅ Marbo M-chód 12,0
20 MichaÅ GAMALCZYK GAMMA Ball 11,7
21 Dawid MLECZAK SokóÅ Marbo M-chód 11,2
22 Karol  BRZOZOWSKI ZLEPEK Gorzów  10,7
23 PaweÅ  WERSTY GOFIN 10,0
24 Marcin KACPROWSKI WATE X Barlinek 10,0
25 Bartosz SPÅAWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 9,7
26 Adam ADAMSKI SokóÅ Marbo M-chód 9,0
27 Krzysztof BRZÓÅKA DROMAX Strzelce Kraj. 9,0
28 Grzegorz MITEK WATE X Barlinek 8,7
29 Dariusz NOWAKOWSKI SokóÅ Marbo M-chód 8,3
30 Arkadiusz ÅWIERCZYÅSKI MK Zäune 8,3
31 Dariusz RYNGWELSKI DROMAX Strzelce Kraj. 8,0
32 Krzysztof NOWAK SAZAN A.P. 7,8
33 Bartosz MICHOÅ ZLEPEK Gorzów  7,7
34 Åukasz ANTCZAK 1 LO 7,3
35 Jakub LISZKA SAZAN A.P. 7,3
36 PaweÅ KOÅÅUPAJÅO ZLEPEK Gorzów  7,2
37 Piotr BUDEK 1 LO 7,1
38 Daniel  CEJBA SokóÅ Marbo M-chód 7,0
39 Piotr SZARKOWSKI SAZAN A.P. 6,8
40 Jan KOWALEWICZ SokóÅ Marbo M-chód 6,5
41 Grzegorz SZAFER GOFIN 6,5
42 Tomasz  BOROWIAK SokóÅ Marbo M-chód 6,3
43 PrzemysÅaw MAJOREK SokóÅ Marbo M-chód 6,2
44 Dominik TROÅCIANKA GOFIN 6,0
45 Mateusz WIÅNIEWSKI SAZAN A.P. 6,0
46 Marek SOLARSKI 1 LO 5,8
47 Maciej SPÅAWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 5,8
48 Bartosz FILIPOWSKI SAZAN A.P. 5,8
49 Åukasz CHMIELEWSKI MK Zäune 5,5
50 Ireneusz WARZYÅSKI WATE X Barlinek 5,5
51 Andrzej PIWIECKI GAMMA Ball 5,5
52 Tomasz PARFIENOWICZ DROMAX Strzelce Kraj. 5,4
53 Sebastian BIERNAT Admirator MyÅlibórz 5,3
54 Mateusz STARCZEWSKI MK Zäune 5,3
55 Marcin HORBATOWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 5,3
56 Marcin WAWER Admirator MyÅlibórz 5,2
57 Sergiusz JANCZUR SokóÅ Marbo M-chód 5,2
58 Wojciech  WIERZBICKI MK Zäune 5,0
59 Cezary OLEJNICZAK GAMMA Ball 4,8
60 RadosÅaw PACIOREK ZLEPEK Gorzów  4,8
61 Arkadiusz SAWCZYN GOFIN 4,8
62 Grzegorz KOPIEC GAMMA Ball 4,6
63 SÅawomir RICHTER SAZAN A.P. 4,6
64 Andrzej STEFANOWICZ ZLEPEK Gorzów  4,4
65 Åukasz STANO 1 LO 4,3
66 Maciej OSTRY Admirator MyÅlibórz 4,3
67 Dawid MIKICIUK WATE X Barlinek 4,2
67 Marian  JARMOÅOWICZ SAZAN A.P. 4,0
68 Marcin GAZDA DROMAX Strzelce Kraj. 4,0
68 MirosÅaw GRAJ Admirator MyÅlibórz 4,0
69 Kamil JANUS SAZAN A.P. 3,8
69 Katarzyna BARTOSZ SAZAN A.P. 3,8
70 Åukasz PILARSKI MK Zäune 3,8
70 Janusz MAZURCZAK GAMMA Ball 3,7
71 PrzemysÅaw CYRANIYK SokóÅ Marbo M-chód 3,6
72 RadosÅaw KUBIAK DROMAX Strzelce Kraj. 3,5
73 Dawid PANUSZAK 1 LO 3,5
74 RafaÅ SZCZÄSNY ZLEPEK Gorzów  3,5
75 Åukasz DZIOCH DROMAX Strzelce Kraj. 3,5
76 Sebastian ÅWIERCZYÅSKI ZLEPEK Gorzów  3,3
77 PrzemysÅaw KOBIAÅKA GOFIN 3,3
78 Marek JACHNIK SokóÅ Marbo M-chód 3,2
79 PaweŠDŹWIGALSKI DROMAX Strzelce Kraj. 3,2
80 Sebastian MAZOWIECKI 1 LO 3,2
81 Andrzej CHYLIÅSKI GAMMA Ball 2,8
82 Jacek LEWANDOWSKI DROMAX Strzelce Kraj. 2,7
83 JarosÅaw JAKUBCZYK GOFIN 2,7
84 MichaŠŻYTKOWIAK WATE X Barlinek 2,5
85 Åukasz SZOFER SokóÅ Marbo M-chód 2,4
86 Sebastian DOBRZYNIECKI WATE X Barlinek 2,4
87 Grzegorz ÅLIWIÅSKI Admirator MyÅlibórz 2,4
88 Marcin STASZEK GOFIN 2,3
89 Remigiusz PIÄTKOWSKI GOFIN 2,3
90 Jacek SUWAÅA MK Zäune 2,0
91 Marcin NEUMANN ZLEPEK Gorzów  2,0
92 Andrzej KOWAL GAMMA Ball 2,0
93 SÅawomir KÄKOLEWSKI 1 LO 1,9
94 Szczepan SUDOÅ MK Zäune 1,8
95 Adam  POKORSKI GAMMA Ball 1,8
96 Tomasz WARDZIAK GOFIN 1,8
97 WodzisÅaw GRZELA WATE X Barlinek 1,6
98 Mateusz SIENKIEWICZ 1 LO 1,3
99 Karol PASTERNAK SAZAN A.P. 1,3
100 Kamil CZERNIELEWSKI Admirator MyÅlibórz 1,3
101 Jakub SICIÅSKI DROMAX Strzelce Kraj. 1,0
102 PaweÅ WIÅNIEWSKI 1 LO 1,0
103 Zbigniew CIELECKI Admirator MyÅlibórz 0,5
104 Marek SIWKOWSKI GOFIN 0,3
105 Tomasz SZAFRAÅSKI GOFIN 0,0
106 Kamil ÅCIBORSKI Admirator MyÅlibórz 0,0
107 Piotr SOBOLEWSKI Admirator MyÅlibórz 0,0
108 Tomasz HAÅAS SAZAN A.P. 0,0
109 Jakub NOWAK DROMAX Strzelce Kraj. 0,0
110 Piotr DADUÅ WATE X Barlinek 0,0
111 Piotr OSTAFIN GOFIN 0,0
112 Robert WITKOWSKI GOFIN 0,0
113 Marek KLIMAS SAZAN A.P. 0,0
114 Dominik MAKARA MK Zäune 0,0

 

 

  KRÓL STRZELCÓW za 3 pkt. SUMA za 3 pkt.
         
1 Bartosz ZAWADZKI SokóÅ Marbo M-chód 16
2 Wojciech  KOWALIK Admirator MyÅlibórz 10
3 Krzysztof GILEWICZ WATE X Barlinek 8
4 Krzysztof KARLIK GAMMA Ball 7
5 Arkadiusz ÅWIERCZYÅSKI MK Zäune 6
6 Bogdan WRÓBEL WATE X Barlinek 6
7 Arkadiusz SAWCZYN GOFIN 5
8 Jakub LISZKA SAZAN A.P. 4
9 Åukasz WIECZOREK 1 LO 4
10 MichaÅ  FILIPKOWSKI GAMMA Ball 4
11 Tomasz  BOROWIAK SokóÅ Marbo M-chód 3
12 PrzemysÅaw MAJOREK SokóÅ Marbo M-chód 3
13 Tomasz SOBANIA MK Zäune 2
14 PrzemysÅaw CYRANIK SokóÅ Marbo M-chód 2
15 Janusz MAZURCZAK GAMMA Ball 2
16 Marek SOLARSKI 1 LO 2
17 Maciej SPÅAWSKI DROMAX 2
18 Krzysztof BRZÓSKA DROMAX 2
19 Adam ADAMSKI SokóÅ Marbo M-chód 2
20 PaweŠDŹWIGALSKI WATE X Barlinek 2
21 Kamil JANUS SAZAN A.P. 1
22 MichaÅ  GAMALCZYK GAMMA Ball 1
23 Andrzej PIWIECKI GAMMA Ball 1
24 RadosÅaw KUBIAK DROMAX 1
25 RadosÅaw PACIOREK ZLEPEK Gorzów  1
26 Daniel BOSIACKI GAMMA Ball 1
27 Andrzej CHYLIÅSKI GAMMA Ball 1
28 Kamil KISÅY Admirator MyÅlibórz 1
29 Sebsatian MAZOWIECKI 1 LO 1
30 Jan KOWALEWICZ SokóÅ Marbo M-chód 1
31 Robert  Å»URAKOWSKI GAMMA Ball 1
32 Bartosz MICHOÅ ZLEPEK 1
33 Jerzy  MAKARA MK Zäune 1
34 Åukasz CHMIELEWSKI MK Zäune 1
35 Wojciech WAWRZYNIAK SAZAN A.P. 1
36 Katarzyna BARTOSZ SAZAN A.P. 1
37 RafaÅ SZCZÄSNY ZLEPEK 1
38 Grzegorz KUPIEC GAMMA Ball 1
39 Daniel  CEJBA SokóÅ Marbo M-chód 1

 

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Konrad Jelski - 00:39:11.0
  • Robert Pawłowski - 00:38:24.9
  • Paweł Doberschuetz - 00:37:42.8
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 33.13
  • Paweł Doberschuetz - 24.10
  • Paweł Suwała - 19.13
więcej ...
Rzuty za 2
  • Wojtek Wawrzyniak - 53.04%
  • Norbert Grzegorczyk - 50.33%
  • Paweł Suwała - 49.73%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Wojtek Wawrzyniak - 43.18%
  • Kacper Mamysz - 36.00%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 83.87%
  • Robert Najdek - 80.00%
  • Konrad Jelski - 76.43%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.30
  • Jakub Kowalewski - 10.08
  • Norbert Grzegorczyk - 9.64
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 6.06
  • Andrzej Stefanowicz - 3.69
  • Tomasz Sobania - 3.57
więcej ...
Straty
  • Robert Pawłowski - 4.08
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.69
  • Konrad Jelski - 3.19
więcej ...
Przechwyty
  • Konrad Jelski - 3.25
  • Marcin Jachimowski - 2.94
  • Tomasz Sobania - 2.43
więcej ...
Faule
  • Michał Matulewicz - 0.55
  • Robert Najdek - 0.57
  • Grzegorz Kaczmarek - 0.63
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE