PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

SEZON 2006/2007

nr meczu godz. KTO z KIM wynik 
17 październik 2006  wtorek (1)
1 18,30 przełożony  
2 19,45 UKS CHEMIK – ANMAR AWF  32 – 70
19 październik 2006 czwartek
3 18,30 WSB - MECHANIK 76 – 52
4 19,45 ROMUS-ISS – JW. SKWIERZYNA 89 – 61 
24 październik 2006  wtorek (2)
5 18,30 UKS CHEMIK –JW. SKWIERZYNA 47 – 67
6 19,45 LINE – PWSZ 94 – 46
26 październik 2006 czwartek
7 18,30 ANMAR AWF -  MECHANIK 86 – 41
8 19,45 ROMUS-ISS – AP Invest Basket 86 – 62
7 listopad 2006 wtorek (3)
9 18,40 AP Invest Basket – UKS CHEMIK odwołane
10 19,50 ROMUS-ISS - PWSZ
9 listopad 2006 czwartek
11 17,30 MECHANIK  - JW. SKWIERZYNA przełożony
12 18,40 LINE – Klub Koszykarski Baczyna 94 – 37
13 19,50 ELEKTROMONT – ANMAR AWF 37 - 77
14 listopad 2006 wtorek (4)
14 18,40 ANMAR AWF – JW. SKWIERZYNA 90 – 35 
15 19,50 MECHANIK - PWSZ 63 – 75 
16 listopad 2006 czwartek
16 17.30 ELEKTROMONT –  AP Invest Basket wynik anulowany
17 18,40 LINE  - UKS CHEMIK 67 – 33 
18 19,50 ROMUS ISS – KK BACZYNA 91 – 31 
21 listopad 2006 wtorek (5)
19 18,40 ANAMR AWF –  AP Invest Basket 57 – 54 
20 19,50 PWSZ – ELEKROMONT przełożony
23 listopad 2006 czwartek
21 17,30 KK BACZYNA – JW. SKWIERZYNA  64 – 55 
22 18,40 LINE – MECHANIK 66 – 52 
23 19,50 ROMUS ISS – UKS CHEMIK 84 – 53 
28 listopad 2006 wtorek (6)
24 18,40 JW. SKWIERZYNA –  AP Invest Basket 48 – 110 
25 19,50 ANMAR AWF – PWSZ 97 – 26 
30 listopad 2006 czwartek
26 17,30 KK BACZYNA – UKS CHEMIK 29 – 38 
27 18,40 ELEKTROMONT – LINE 43 – 93 
28 19,50 ROMUS-ISS – MECHANIK 103 - 58
5 grudzień 2006 wtorek (7)
29 18,40 PWSZ – JW. SKWIERZYNA 49 – 76 
30 19,50 UKS CHEMIK – MECHANIK 59 – 45 
7 grudzień 2006 czwartek
31 17,30 KK BACZYNA –  AP Invest Basket 54 – 60 
32 18,40 ANAMR AWF – LINE 54 – 48 
33 19,50 ROMUS-ISS – ELEKTROMONT 82 – 40 
12 grudzień 2006 wtorek (8)
34 18,40 LINE – JW. SKWIERZYNA 62 – 72 
35 19,50 AP INNEST - PWSZ 64 – 43 
14grudzień 2006 czwartek
36 17,30 ELEKTROMONT – UKS CHEMIK 38 – 56 
37 18,40 KK BACZYNA - MECHANIK walkower dla KK  Baczyna
38 19,50 ANMAR AWF – ROMUS-ISS 61 – 58 
4 .01.2007 CZWARTEK 
ZALEGŁOŚCI
    AP Invest Basket – Mechanik  walkower dla AP Invest
1 18,40 AP Invest Basket - LINE 80 – 71 
39 19,50 KK BACZYNA – PWSZ 70 – 45 
9.01.2007 wtorek (9)
10 18,40 AP Invest Basket – UKS CHEMIK 72 – 61 
41 19,50 KK BACZYNA – ANMAR AWF 51 – 84 
11.01.2007 czwartek
42 17,30 ELEKTROMONT – JW. SKWIERZYNA 58 – 55 
40 18,40 PWSZ – UKS Chemik 26 – 75 
44 19,50 LINE – ROMUS ISS 64 – 60 
ZALEGŁOŚCI
16.01.2007 WTOREK
20 18,40 Elektromont – PWSZ  przełożony na 25.01
18.01.2007 CZWARTEK
45 18,40 ELEKTROMONT – KK BACZYNA 68 – 67
9 19,50 ROMUS-ISS - PWSZ 75 – 58 
       
PLAY - OFF
       
30 styczeń 2007 wtorek 
46 18,40 Anmar AWF – KK Baczyna (1) 82 – 48 
47 19,50 AP Invest Basket – UKS Chemik (1) 62 – 53
1 luty 2007 czwartek
48 18,40 LINE -  JW. Skwierzyna (1) 78 – 54 
49 19,50 Romus ISS – Elektromont (1) 83 – 67
6 luty 2007 wtorek 
50 18,40 Anmar AWF – KK Baczyna (2) 100 – 48 
51 19,50 AP Invest Basket – UKS Chemik (2) 89 – 82 d
8 luty 2007 czwartek
52 18,40 LINE -  JW. Skwierzyna (2) 89 – 65 
53 19,50 Romus ISS – Elektromont (2) 80 – 50 
13 luty 2007 wtorek 
54 18,40 Elektromont – UKS Chemik (1) 55 – 63 
55 19,50 Anmar AWF – LINE (1) 38 – 53 
15 luty 2007 czwartek
56 18,40 JW. Skwierzyna – KK Baczyna (1) 66 – 73 
57 19,50 Romus ISS – AP Invest Basket (1) 89 – 71 
20 luty 2007 wtorek 
58 18,40 JW. Skwierzyna – KK Baczyna (2) 53 – 54 
59 19,50 Romus ISS – AP Invest Basket (2) 85 - 66
22 luty 2007 czwartek
60 18,40 Anmar AWF – LINE (2) 54 – 53 
61 19,50 Elektromont – UKS Chemik (2) przełożony
27  luty 2007 wtorek 
61 19,50 Elektromont – UKS Chemik (2) 82 – 63 d
1 marzec 2007 czwartek
62 18,40 Anmar AWF – LINE (3) 59 – 51 
63 19,50 Romus ISS – AP Invest Basket (3) 93 – 75 
6 marzec wtorek
64 18,40 Anmar AWF – LINE (4) 54 – 75 
8 marzec czwartek
65 18,40 Anmar AWF – LINE (5) 53 - 62
13 marzec wtorek
66 19,50 AP Invest Basket – Anmar AWF (1) 58 - 72
 15 marzec czwartek
67 18,40 Elektromont – KK Baczyna (1) 87 - 75
68 19,50 Romus ISS – LINE (1) 56 - 64
20 marzec wtorek
69 19,50 AP Invest Basket – Anmar AWF (2) 73 – 69 
 22 marzec czwartek
70 18,40 Elektromont – KK Baczyna (2) 76 – 80 
71 19,50 Romus ISS – LINE (2) 46 – 67 
29 marzec czwartek
72 18,40 AP Invest Basket – Anmar AWF  86 – 84 
73 19,50 Romus ISS - LINE(3) 57 – 60 
       
KRÓL STRZELCÓW ELDO Basket Ligi 
LP. Imię  Nazwisko Drużyna  Średnia 
1 Michał Filipkowski Romus ISS  21,24   
2 Paweł Grams Elektromont  18,92   
3 Sławomir  Szpetis JW. Skwierzyna  16,67   
4 Janusz Stanek Mechanik  15,50   
5 Michał Żyłczynski AP Invest Basket  15,36   
6 Michal Michalak Line  15,26   
7 Sławomir  Zalewski Mechanik  15,00   
8 Robert Żurakowski Romus ISS  14,53   
9 Paweł Doberschuetz Romus ISS  14,47   
10 Piotr Przyborowski PWSZ  14,00   
11 Krzyżanowski Łukasz PWSZ  14,00   
12 Szymon  Latecki AP Invest Basket  13,87   
13 Bartosz Zawadzki P.W.S.Z.  13,75   
14 Tomasz  Ejsmont UKS Chemik  13,62   
15 Łukasz Auguścik JW. Skwierzyna  13,60   
16 Patryk Kowalski P.W.S.Z.  13,38   
17 Wojtek Miłek AP Invest Basket  12,63   
18 Mariusz  Gintowt Mechanik  12,17   
19 Tomasz  Frank Anmar AWF  11,95   
20 Sebastian  Kaszewski Line  11,54   
21 Rafał Arbaczewski JW. Skwierzyna  11,50   
22 Arkadiusz Świerczyński Line  11,44   
23 Bartosz Bajerski Anmar AWF  11,40   
24 Wojciech Wawrzyniak Line  11,00   
25 Piotr Bytniewski KK Baczyna  10,71   
26 Marek Mańkowski Anmar AWF  10,50   
27 Piotr Babicz JW. Skwierzyna  10,18   
28 Marcin Kowalczyk UKS Chemik  9,92   
29 Piotr Zabrzelny Anmar AWF  9,83   
30 Karol Brzozowski AP Invest Basket  9,73   
31 Radosław Paciorek Elektromont  9,50   
32 Wojciech Piotrowski Elektromont  9,29   
33 Mikołaj Pindara P.W.S.Z.  9,17   
34 Jacek Lewandowski Elektromont  9,08   
35 Błażej Domaradzki Elektromont  9,07   
36 Jerzy  Makara Anmar AWF  9,06   
37 Krzysztof Karlik Romus ISS  8,94   
38 Daniel Socharczyk JW. Skwierzyna  8,60   
39 Łukasz Andrzejewski Romus ISS  8,46   
40 Łukasz Szmek Line  8,42   
41 Tomasz  Sobania Anmar AWF  8,38   
42 Paweł Botke UKS Chemik  8,00   
43 Mateusz  Starczewski Anmar AWF  7,93   
44 Daniel  Bosiacki Romus ISS  7,91   
45 Łukasz Antosik Elektromont  7,71   
46 Paweł  Besta JW. Skwierzyna  7,58   
47 Dariusz Bil Line  7,53   
48 Michał Jarosz PWSZ  7,43   
49 Oskar Turowski KK Baczyna  7,22   
50 ANDRZEJ STANEK Mechanik  7,17   
51 Paweł  Tołoczko Anmar AWF  7,13   
52 Michał Kaczmarczyk UKS Chemik  6,62   
53 Artur Lebiecki Line  6,40   
54 Marcin Dudlej P.W.S.Z.  6,33   
55 Filip Jurgiewicz Elektromont  5,80   
56 Przemysław Żydaczek UKS Chemik  5,75   
57 Wojciech  Binaś Anmar AWF  5,47   
58 Adam Jaworski Mechanik  5,25   
59 Daniel Trościanka Anmar AWF  5,00   
60 Arkadiusz Nowakowski P.W.S.Z.  4,63   
61 Szymon  Ruta AP Invest Basket  4,62   
62 Andrzej Piwiecki Romus ISS  4,33   
63 Piotr Szuszert Romus ISS  4,33   
64 Jan  Kopaczewski Anmar AWF  4,33   
65 Łukasz Śliwiński Line  4,00   
66 Bartosz Guisson UKS Chemik  4,00   
67 Cezary  Olejniczak Romus ISS  3,87   
68 Mateusz Jankowski UKS Chemik  3,42   
69 Sławomir  Rychter AP Invest Basket  3,22   
70 Andrzej Chyliński Romus ISS  3,13   
71 Bartosz Furman PWSZ  3,00   
72 Paweł Kołłopayło Mechanik  3,00   
73 Darek Odej UKS Chemik  2,92   
74 Paweł Bujnik JW. Skwierzyna  2,73   
75 Sebastian Stempniewicz Line  2,67   
76 Artur Jarmuła JW. Skwierzyna  2,60   
77 Bartosz Filipowski AP Invest Basket  2,22   
78 Marcin Marcinkiewicz AP Invest Basket  2,20   
79 Marcin Jarmułowicz AP Invest Basket  2,13   
80 Tomasz  Nowak P.W.S.Z.  2,00   
81 Henryk Sienkiewicz Mechanik  1,83   
82 Marcin Neuman AP Invest Basket  1,46   
83 Adrian Rakoczy Line  1,40   
84 Roman Jakubowski KK Baczyna  1,40   
85 Krzysztof Pawelski UKS Chemik  1,33   
86 Dominik Górski Elektromont  1,22   
87 Mateusz Mokosa UKS Chemik  1,14   
88 KLAUDIUSZ BEDER JW. Skwierzyna  1,13   
89 Michał Stępień UKS Chemik  1,00   
90 Adam Pokorski Romus ISS  0,88   
91 Jędrzej Żychski Anmar AWF  0,80   
92 Mariusz  Nowak PWSZ  0,80   
93 Damian Bieniek UKS Chemik  0,71   
94 Aleksander Kmietowicz Elektromont  0,67   
95 ANDRZEJ Jun. STANEK Mechanik  0,60   
96 Janusz Mazurczak Romus ISS  0,57   
97 Jakub  Korniejczuk UKS Chemik  0,56   
98 Bartosz  Michoń UKS Chemik  0,43   
99 Marcin Młynarczyk Mechanik  0,33   
Król Strzelców PLAY - OFF ELDO Basket Ligi.  Średnia w  
LP.  Imię    Nazwisko   Drużyna   PLAY - OFF 
1 Michał Filipkowski  Romus ISS   19,38   
2 Dawid Berdowski  KK Baczyna   19,33   
3 Paweł Grams  Elektromont   18,50   
4 SŁAWOMIR  SZPETIS  JW. Skwierzyna   17,75   
5 Tomasz  Ejsmont  UKS Chemik   15,75   
6 Michal Michalak  LINE   15,40   
7 Wojtek Miłek  AP Invest Basket   14,88   
8 Łukasz Sławiński  KK Baczyna   14,83   
9 Marcin Kowalczyk  UKS Chemik   14,75   
10 Szymon  Latecki  AP Invest Basket   14,43   
11 ŁUKASZ AUGUŚCIK  JW. Skwierzyna   14,00   
12 Błażej Domaradzki  Elektromont   13,33   
13 Michał Żyłczynski  AP Invest Basket   12,86   
14 Bartosz Bajerski  Anmar AWF   12,83   
15 Tomasz  Frank  Anmar AWF   12,70   
16 Marcin Gałek  KK Baczyna   12,67   
17 Radosław Paciorek  Elektromont   12,20   
18 Sebastian  Kaszewski  LINE   12,00   
19 Paweł Doberschuetz  Romus ISS   11,75   
20 Robert Żurakowski  Romus ISS   11,57   
21 Przemysław Żydaczek  UKS Chemik   11,25   
22 Robert Czapski  KK Baczyna   11,00   
23 Arkadiusz Świerczyński  LINE   11,00   
24 RAFAŁ ARBACZEWSKI  JW. Skwierzyna   10,67   
25 Wojciech Piotrowski  Elektromont   10,50   
26 Jerzy  Makara  Anmar AWF   10,22   
27 Marek Mańkowski  Anmar AWF   10,22   
28 Wojciech Wawrzyniak  LINE   10,10   
29 Karol Brzozowski  AP Invest Basket   9,88   
30 Łukasz Andrzejewski  Romus ISS   9,86   
31 Paweł  Besta  JW. Skwierzyna   9,50   
32 PIOTR BABICZ  JW. Skwierzyna   9,25   
33 Jacek Lewandowski  Elektromont   9,00   
34 Piotr Bytniewski  KK Baczyna   9,00   
35 Daniel  Bosiacki  Romus ISS   8,75   
36 Wojciech  Binaś  Anmar AWF   8,56   
37 Tomasz  Sobania  Anmar AWF   8,50   
38 Paweł Botke  UKS Chemik   8,00   
39 Łukasz Szmek  LINE   7,80   
40 Krzysztof Karlik  Romus ISS   7,75   
41 Mateusz  Starczewski  Anmar AWF   7,29   
42 Oskar Turowski  KK Baczyna   7,00   
43 Bartosz Guisson  UKS Chemik   7,00   
44 Piotr Zabrzelny  Anmar AWF   7,00   
45 Łukasz Antosik  Elektromont   7,00   
46 Filip Jurgiewicz  Elektromont   6,00   
47 Paweł  Tołoczko  Anmar AWF   5,75   
48 Dariusz Bil  LINE   5,50   
49 Jan  Kopaczewski  Anmar AWF   5,50   
50 Bartek Zawadzki  AP Invest Basket   5,50   
51 Sławomir  Rychter  AP Invest Basket   5,00   
52 Mateusz Jankowski  UKS Chemik   4,75   
53 Michał Kaczmarczyk  UKS Chemik   4,00   
54 Cezary  Olejniczak  Romus ISS   3,75   
55 Szymon  Ruta  AP Invest Basket   3,60   
56 Andrzej Piwiecki  Romus ISS   3,00   
57 Marian Jarmułowicz  AP Invest Basket   3,00   
58 Artur Lebiecki  LINE   2,75   
59 Bartosz Filipowski  AP Invest Basket   2,50   
60 Darek Odej  UKS Chemik   2,50   
61 Marcin Erenc  KK Baczyna   2,50   
62 Andrzej Chyliński  Romus ISS   2,00   
63 Marcin Neuman  AP Invest Basket   1,67   
64 Konrad Klonowicz  KK Baczyna   1,50   
65 Sebastian Stempniewicz  LINE   1,50   
66 Marcin Marcinkiewicz  AP Invest Basket   1,50   
67 Dominik Górski  Elektromont   1,33   
68 Adraian Rakoczy  LINE   1,00   
69 Damian Bieniek  UKS Chemik   1,00   
70 KLAUDIUSZ BEDER  JW. Skwierzyna   1,00   
71 Paweł Bujnik  JW. Skwierzyna   0,67   
72 Jakub  Korniejczuk  UKS Chemik   0,67   
73 Adam Pokorski  Romus ISS   0,33   
74 Jędrzej Żychski  Anmar AWF   -     
75 Artur Jarmuła  JW. Skwierzyna   -     
76 Janusz Mazurczak  Romus ISS   -     
77 Grzegorz  Mazurek  AP Invest Basket   -     
78 Aleksander Kmietowicz  Elektromont   -     
79 Krzysztof Pawelski  UKS Chemik   -     

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE