PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • PROTON patron techniczny
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE
  • NOWY LOGOTYP 2019

SEZON 2006/2007

nr meczu godz. KTO z KIM wynik 
17 październik 2006  wtorek (1)
1 18,30 przeÅożony  
2 19,45 UKS CHEMIK – ANMAR AWF  32 – 70
19 październik 2006 czwartek
3 18,30 WSB - MECHANIK 76 – 52
4 19,45 ROMUS-ISS – JW. SKWIERZYNA 89 – 61 
24 październik 2006  wtorek (2)
5 18,30 UKS CHEMIK –JW. SKWIERZYNA 47 – 67
6 19,45 LINE – PWSZ 94 – 46
26 październik 2006 czwartek
7 18,30 ANMAR AWF -  MECHANIK 86 – 41
8 19,45 ROMUS-ISS – AP Invest Basket 86 – 62
7 listopad 2006 wtorek (3)
9 18,40 AP Invest Basket – UKS CHEMIK odwoÅane
10 19,50 ROMUS-ISS - PWSZ
9 listopad 2006 czwartek
11 17,30 MECHANIK  - JW. SKWIERZYNA przeÅożony
12 18,40 LINE – Klub Koszykarski Baczyna 94 – 37
13 19,50 ELEKTROMONT – ANMAR AWF 37 - 77
14 listopad 2006 wtorek (4)
14 18,40 ANMAR AWF – JW. SKWIERZYNA 90 – 35 
15 19,50 MECHANIK - PWSZ 63 – 75 
16 listopad 2006 czwartek
16 17.30 ELEKTROMONT –  AP Invest Basket wynik anulowany
17 18,40 LINE  - UKS CHEMIK 67 – 33 
18 19,50 ROMUS ISS – KK BACZYNA 91 – 31 
21 listopad 2006 wtorek (5)
19 18,40 ANAMR AWF –  AP Invest Basket 57 – 54 
20 19,50 PWSZ – ELEKROMONT przeÅożony
23 listopad 2006 czwartek
21 17,30 KK BACZYNA – JW. SKWIERZYNA  64 – 55 
22 18,40 LINE – MECHANIK 66 – 52 
23 19,50 ROMUS ISS – UKS CHEMIK 84 – 53 
28 listopad 2006 wtorek (6)
24 18,40 JW. SKWIERZYNA –  AP Invest Basket 48 – 110 
25 19,50 ANMAR AWF – PWSZ 97 – 26 
30 listopad 2006 czwartek
26 17,30 KK BACZYNA – UKS CHEMIK 29 – 38 
27 18,40 ELEKTROMONT – LINE 43 – 93 
28 19,50 ROMUS-ISS – MECHANIK 103 - 58
5 grudzieÅ 2006 wtorek (7)
29 18,40 PWSZ – JW. SKWIERZYNA 49 – 76 
30 19,50 UKS CHEMIK – MECHANIK 59 – 45 
7 grudzieÅ 2006 czwartek
31 17,30 KK BACZYNA –  AP Invest Basket 54 – 60 
32 18,40 ANAMR AWF – LINE 54 – 48 
33 19,50 ROMUS-ISS – ELEKTROMONT 82 – 40 
12 grudzieÅ 2006 wtorek (8)
34 18,40 LINE – JW. SKWIERZYNA 62 – 72 
35 19,50 AP INNEST - PWSZ 64 – 43 
14grudzieÅ 2006 czwartek
36 17,30 ELEKTROMONT – UKS CHEMIK 38 – 56 
37 18,40 KK BACZYNA - MECHANIK walkower dla KK  Baczyna
38 19,50 ANMAR AWF – ROMUS-ISS 61 – 58 
4 .01.2007 CZWARTEK 
ZALEGÅOÅCI
    AP Invest Basket – Mechanik  walkower dla AP Invest
1 18,40 AP Invest Basket - LINE 80 – 71 
39 19,50 KK BACZYNA – PWSZ 70 – 45 
9.01.2007 wtorek (9)
10 18,40 AP Invest Basket – UKS CHEMIK 72 – 61 
41 19,50 KK BACZYNA – ANMAR AWF 51 – 84 
11.01.2007 czwartek
42 17,30 ELEKTROMONT – JW. SKWIERZYNA 58 – 55 
40 18,40 PWSZ – UKS Chemik 26 – 75 
44 19,50 LINE – ROMUS ISS 64 – 60 
ZALEGÅOÅCI
16.01.2007 WTOREK
20 18,40 Elektromont – PWSZ  przeÅożony na 25.01
18.01.2007 CZWARTEK
45 18,40 ELEKTROMONT – KK BACZYNA 68 – 67
9 19,50 ROMUS-ISS - PWSZ 75 – 58 
       
PLAY - OFF
       
30 styczeÅ 2007 wtorek 
46 18,40 Anmar AWF – KK Baczyna (1) 82 – 48 
47 19,50 AP Invest Basket – UKS Chemik (1) 62 – 53
1 luty 2007 czwartek
48 18,40 LINE -  JW. Skwierzyna (1) 78 – 54 
49 19,50 Romus ISS – Elektromont (1) 83 – 67
6 luty 2007 wtorek 
50 18,40 Anmar AWF – KK Baczyna (2) 100 – 48 
51 19,50 AP Invest Basket – UKS Chemik (2) 89 – 82 d
8 luty 2007 czwartek
52 18,40 LINE -  JW. Skwierzyna (2) 89 – 65 
53 19,50 Romus ISS – Elektromont (2) 80 – 50 
13 luty 2007 wtorek 
54 18,40 Elektromont – UKS Chemik (1) 55 – 63 
55 19,50 Anmar AWF – LINE (1) 38 – 53 
15 luty 2007 czwartek
56 18,40 JW. Skwierzyna – KK Baczyna (1) 66 – 73 
57 19,50 Romus ISS – AP Invest Basket (1) 89 – 71 
20 luty 2007 wtorek 
58 18,40 JW. Skwierzyna – KK Baczyna (2) 53 – 54 
59 19,50 Romus ISS – AP Invest Basket (2) 85 - 66
22 luty 2007 czwartek
60 18,40 Anmar AWF – LINE (2) 54 – 53 
61 19,50 Elektromont – UKS Chemik (2) przeÅożony
27  luty 2007 wtorek 
61 19,50 Elektromont – UKS Chemik (2) 82 – 63 d
1 marzec 2007 czwartek
62 18,40 Anmar AWF – LINE (3) 59 – 51 
63 19,50 Romus ISS – AP Invest Basket (3) 93 – 75 
6 marzec wtorek
64 18,40 Anmar AWF – LINE (4) 54 – 75 
8 marzec czwartek
65 18,40 Anmar AWF – LINE (5) 53 - 62
13 marzec wtorek
66 19,50 AP Invest Basket – Anmar AWF (1) 58 - 72
 15 marzec czwartek
67 18,40 Elektromont – KK Baczyna (1) 87 - 75
68 19,50 Romus ISS – LINE (1) 56 - 64
20 marzec wtorek
69 19,50 AP Invest Basket – Anmar AWF (2) 73 – 69 
 22 marzec czwartek
70 18,40 Elektromont – KK Baczyna (2) 76 – 80 
71 19,50 Romus ISS – LINE (2) 46 – 67 
29 marzec czwartek
72 18,40 AP Invest Basket – Anmar AWF  86 – 84 
73 19,50 Romus ISS - LINE(3) 57 – 60 
       
KRÓL STRZELCÓW ELDO Basket Ligi 
LP. ImiÄ  Nazwisko Drużyna  Årednia 
1 MichaÅ Filipkowski Romus ISS  21,24   
2 PaweÅ Grams Elektromont  18,92   
3 SÅawomir  Szpetis JW. Skwierzyna  16,67   
4 Janusz Stanek Mechanik  15,50   
5 MichaÅ Å»yÅczynski AP Invest Basket  15,36   
6 Michal Michalak Line  15,26   
7 SÅawomir  Zalewski Mechanik  15,00   
8 Robert Å»urakowski Romus ISS  14,53   
9 PaweÅ Doberschuetz Romus ISS  14,47   
10 Piotr Przyborowski PWSZ  14,00   
11 Krzyżanowski Åukasz PWSZ  14,00   
12 Szymon  Latecki AP Invest Basket  13,87   
13 Bartosz Zawadzki P.W.S.Z.  13,75   
14 Tomasz  Ejsmont UKS Chemik  13,62   
15 Åukasz AuguÅcik JW. Skwierzyna  13,60   
16 Patryk Kowalski P.W.S.Z.  13,38   
17 Wojtek MiÅek AP Invest Basket  12,63   
18 Mariusz  Gintowt Mechanik  12,17   
19 Tomasz  Frank Anmar AWF  11,95   
20 Sebastian  Kaszewski Line  11,54   
21 RafaÅ Arbaczewski JW. Skwierzyna  11,50   
22 Arkadiusz ÅwierczyÅski Line  11,44   
23 Bartosz Bajerski Anmar AWF  11,40   
24 Wojciech Wawrzyniak Line  11,00   
25 Piotr Bytniewski KK Baczyna  10,71   
26 Marek MaÅkowski Anmar AWF  10,50   
27 Piotr Babicz JW. Skwierzyna  10,18   
28 Marcin Kowalczyk UKS Chemik  9,92   
29 Piotr Zabrzelny Anmar AWF  9,83   
30 Karol Brzozowski AP Invest Basket  9,73   
31 RadosÅaw Paciorek Elektromont  9,50   
32 Wojciech Piotrowski Elektromont  9,29   
33 MikoÅaj Pindara P.W.S.Z.  9,17   
34 Jacek Lewandowski Elektromont  9,08   
35 BÅażej Domaradzki Elektromont  9,07   
36 Jerzy  Makara Anmar AWF  9,06   
37 Krzysztof Karlik Romus ISS  8,94   
38 Daniel Socharczyk JW. Skwierzyna  8,60   
39 Åukasz Andrzejewski Romus ISS  8,46   
40 Åukasz Szmek Line  8,42   
41 Tomasz  Sobania Anmar AWF  8,38   
42 PaweÅ Botke UKS Chemik  8,00   
43 Mateusz  Starczewski Anmar AWF  7,93   
44 Daniel  Bosiacki Romus ISS  7,91   
45 Åukasz Antosik Elektromont  7,71   
46 PaweÅ  Besta JW. Skwierzyna  7,58   
47 Dariusz Bil Line  7,53   
48 MichaÅ Jarosz PWSZ  7,43   
49 Oskar Turowski KK Baczyna  7,22   
50 ANDRZEJ STANEK Mechanik  7,17   
51 PaweÅ  ToÅoczko Anmar AWF  7,13   
52 MichaÅ Kaczmarczyk UKS Chemik  6,62   
53 Artur Lebiecki Line  6,40   
54 Marcin Dudlej P.W.S.Z.  6,33   
55 Filip Jurgiewicz Elektromont  5,80   
56 PrzemysÅaw Å»ydaczek UKS Chemik  5,75   
57 Wojciech  BinaÅ Anmar AWF  5,47   
58 Adam Jaworski Mechanik  5,25   
59 Daniel TroÅcianka Anmar AWF  5,00   
60 Arkadiusz Nowakowski P.W.S.Z.  4,63   
61 Szymon  Ruta AP Invest Basket  4,62   
62 Andrzej Piwiecki Romus ISS  4,33   
63 Piotr Szuszert Romus ISS  4,33   
64 Jan  Kopaczewski Anmar AWF  4,33   
65 Åukasz ÅliwiÅski Line  4,00   
66 Bartosz Guisson UKS Chemik  4,00   
67 Cezary  Olejniczak Romus ISS  3,87   
68 Mateusz Jankowski UKS Chemik  3,42   
69 SÅawomir  Rychter AP Invest Basket  3,22   
70 Andrzej ChyliÅski Romus ISS  3,13   
71 Bartosz Furman PWSZ  3,00   
72 PaweÅ KoÅÅopayÅo Mechanik  3,00   
73 Darek Odej UKS Chemik  2,92   
74 PaweÅ Bujnik JW. Skwierzyna  2,73   
75 Sebastian Stempniewicz Line  2,67   
76 Artur JarmuÅa JW. Skwierzyna  2,60   
77 Bartosz Filipowski AP Invest Basket  2,22   
78 Marcin Marcinkiewicz AP Invest Basket  2,20   
79 Marcin JarmuÅowicz AP Invest Basket  2,13   
80 Tomasz  Nowak P.W.S.Z.  2,00   
81 Henryk Sienkiewicz Mechanik  1,83   
82 Marcin Neuman AP Invest Basket  1,46   
83 Adrian Rakoczy Line  1,40   
84 Roman Jakubowski KK Baczyna  1,40   
85 Krzysztof Pawelski UKS Chemik  1,33   
86 Dominik Górski Elektromont  1,22   
87 Mateusz Mokosa UKS Chemik  1,14   
88 KLAUDIUSZ BEDER JW. Skwierzyna  1,13   
89 MichaÅ StÄpieÅ UKS Chemik  1,00   
90 Adam Pokorski Romus ISS  0,88   
91 JÄdrzej Å»ychski Anmar AWF  0,80   
92 Mariusz  Nowak PWSZ  0,80   
93 Damian Bieniek UKS Chemik  0,71   
94 Aleksander Kmietowicz Elektromont  0,67   
95 ANDRZEJ Jun. STANEK Mechanik  0,60   
96 Janusz Mazurczak Romus ISS  0,57   
97 Jakub  Korniejczuk UKS Chemik  0,56   
98 Bartosz  MichoÅ UKS Chemik  0,43   
99 Marcin MÅynarczyk Mechanik  0,33   
Król Strzelców PLAY - OFF ELDO Basket Ligi.  Årednia w  
LP.  ImiÄ    Nazwisko   Drużyna   PLAY - OFF 
1 MichaÅ Filipkowski  Romus ISS   19,38   
2 Dawid Berdowski  KK Baczyna   19,33   
3 PaweÅ Grams  Elektromont   18,50   
4 SÅAWOMIR  SZPETIS  JW. Skwierzyna   17,75   
5 Tomasz  Ejsmont  UKS Chemik   15,75   
6 Michal Michalak  LINE   15,40   
7 Wojtek MiÅek  AP Invest Basket   14,88   
8 Åukasz SÅawiÅski  KK Baczyna   14,83   
9 Marcin Kowalczyk  UKS Chemik   14,75   
10 Szymon  Latecki  AP Invest Basket   14,43   
11 ÅUKASZ AUGUÅCIK  JW. Skwierzyna   14,00   
12 BÅażej Domaradzki  Elektromont   13,33   
13 MichaÅ Å»yÅczynski  AP Invest Basket   12,86   
14 Bartosz Bajerski  Anmar AWF   12,83   
15 Tomasz  Frank  Anmar AWF   12,70   
16 Marcin GaÅek  KK Baczyna   12,67   
17 RadosÅaw Paciorek  Elektromont   12,20   
18 Sebastian  Kaszewski  LINE   12,00   
19 PaweÅ Doberschuetz  Romus ISS   11,75   
20 Robert Å»urakowski  Romus ISS   11,57   
21 PrzemysÅaw Å»ydaczek  UKS Chemik   11,25   
22 Robert Czapski  KK Baczyna   11,00   
23 Arkadiusz ÅwierczyÅski  LINE   11,00   
24 RAFAÅ ARBACZEWSKI  JW. Skwierzyna   10,67   
25 Wojciech Piotrowski  Elektromont   10,50   
26 Jerzy  Makara  Anmar AWF   10,22   
27 Marek MaÅkowski  Anmar AWF   10,22   
28 Wojciech Wawrzyniak  LINE   10,10   
29 Karol Brzozowski  AP Invest Basket   9,88   
30 Åukasz Andrzejewski  Romus ISS   9,86   
31 PaweÅ  Besta  JW. Skwierzyna   9,50   
32 PIOTR BABICZ  JW. Skwierzyna   9,25   
33 Jacek Lewandowski  Elektromont   9,00   
34 Piotr Bytniewski  KK Baczyna   9,00   
35 Daniel  Bosiacki  Romus ISS   8,75   
36 Wojciech  BinaÅ  Anmar AWF   8,56   
37 Tomasz  Sobania  Anmar AWF   8,50   
38 PaweÅ Botke  UKS Chemik   8,00   
39 Åukasz Szmek  LINE   7,80   
40 Krzysztof Karlik  Romus ISS   7,75   
41 Mateusz  Starczewski  Anmar AWF   7,29   
42 Oskar Turowski  KK Baczyna   7,00   
43 Bartosz Guisson  UKS Chemik   7,00   
44 Piotr Zabrzelny  Anmar AWF   7,00   
45 Åukasz Antosik  Elektromont   7,00   
46 Filip Jurgiewicz  Elektromont   6,00   
47 PaweÅ  ToÅoczko  Anmar AWF   5,75   
48 Dariusz Bil  LINE   5,50   
49 Jan  Kopaczewski  Anmar AWF   5,50   
50 Bartek Zawadzki  AP Invest Basket   5,50   
51 SÅawomir  Rychter  AP Invest Basket   5,00   
52 Mateusz Jankowski  UKS Chemik   4,75   
53 MichaÅ Kaczmarczyk  UKS Chemik   4,00   
54 Cezary  Olejniczak  Romus ISS   3,75   
55 Szymon  Ruta  AP Invest Basket   3,60   
56 Andrzej Piwiecki  Romus ISS   3,00   
57 Marian JarmuÅowicz  AP Invest Basket   3,00   
58 Artur Lebiecki  LINE   2,75   
59 Bartosz Filipowski  AP Invest Basket   2,50   
60 Darek Odej  UKS Chemik   2,50   
61 Marcin Erenc  KK Baczyna   2,50   
62 Andrzej ChyliÅski  Romus ISS   2,00   
63 Marcin Neuman  AP Invest Basket   1,67   
64 Konrad Klonowicz  KK Baczyna   1,50   
65 Sebastian Stempniewicz  LINE   1,50   
66 Marcin Marcinkiewicz  AP Invest Basket   1,50   
67 Dominik Górski  Elektromont   1,33   
68 Adraian Rakoczy  LINE   1,00   
69 Damian Bieniek  UKS Chemik   1,00   
70 KLAUDIUSZ BEDER  JW. Skwierzyna   1,00   
71 PaweÅ Bujnik  JW. Skwierzyna   0,67   
72 Jakub  Korniejczuk  UKS Chemik   0,67   
73 Adam Pokorski  Romus ISS   0,33   
74 JÄdrzej Å»ychski  Anmar AWF   -     
75 Artur JarmuÅa  JW. Skwierzyna   -     
76 Janusz Mazurczak  Romus ISS   -     
77 Grzegorz  Mazurek  AP Invest Basket   -     
78 Aleksander Kmietowicz  Elektromont   -     
79 Krzysztof Pawelski  UKS Chemik   -     

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Konrad Jelski - 00:39:11.0
  • Robert Pawłowski - 00:38:24.9
  • Paweł Doberschuetz - 00:37:42.8
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 33.13
  • Paweł Doberschuetz - 24.10
  • Paweł Suwała - 19.13
więcej ...
Rzuty za 2
  • Wojtek Wawrzyniak - 53.04%
  • Norbert Grzegorczyk - 50.33%
  • Paweł Suwała - 49.73%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Wojtek Wawrzyniak - 43.18%
  • Kacper Mamysz - 36.00%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 83.87%
  • Robert Najdek - 80.00%
  • Konrad Jelski - 76.43%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.30
  • Jakub Kowalewski - 10.08
  • Norbert Grzegorczyk - 9.64
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 6.06
  • Andrzej Stefanowicz - 3.69
  • Tomasz Sobania - 3.57
więcej ...
Straty
  • Robert Pawłowski - 4.08
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.69
  • Konrad Jelski - 3.19
więcej ...
Przechwyty
  • Konrad Jelski - 3.25
  • Marcin Jachimowski - 2.94
  • Tomasz Sobania - 2.43
więcej ...
Faule
  • Michał Matulewicz - 0.55
  • Robert Najdek - 0.57
  • Grzegorz Kaczmarek - 0.63
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE