PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE

TERMINARZ

Aktualna Tabela
Nazwa PKT Mecze PKT. ZD. PKT. STR. Wygrane Przegrane +/-
MK Zaune 19 10 742 589 9 1 153
BPU SUKURS 17 10 573 520 7 3 53
SOKÓŁ Międzychód 16 10 636 618 6 4 18
AP Sazan 15 10 633 590 5 5 43
BASKET SIÓDEMKA 12 10 504 585 2 8 -81
Dzikie Kuny 11 10 469 655 1 9 -186
1 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
09.10.2016 NIE 16:00 Dzikie Kuny BASKET SIÓDEMKA 38:50 (5:8, 6:9, 10:14, 17:19)
09.10.2016 NIE 17:15 BPU SUKURS SOKÓŁ Międzychód 62:53 (12:10, 13:18, 16:10, 21:15)
09.10.2016 NIE 18:30 MK Zaune AP Sazan 71:56 (15:17, 18:14, 13:13, 25:12)
2 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
16.10.2016 NIE 16:00 BPU SUKURS Dzikie Kuny 61:38 (12:9, 20:5, 14:13, 15:11)
16.10.2016 NIE 17:15 SOKÓŁ Międzychód AP Sazan 64:59 (8:15, 18:9, 10:15, 28:20)
16.10.2016 NIE 18:30 MK Zaune BASKET SIÓDEMKA 67:57 (18:14, 15:10, 16:13, 18:20)
3 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
23.10.2016 NIE 16:00 MK Zaune BPU SUKURS 60:44 (19:7, 21:15, 10:5, 10:17)
23.10.2016 NIE 17:15 Dzikie Kuny SOKÓŁ Międzychód 35:61 (9:14, 11:14, 4:18, 11:15)
23.10.2016 NIE 18:30 BASKET SIÓDEMKA AP Sazan 38:54 (8:19, 5:17, 8:7, 17:11)
4 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
06.11.2016 NIE 16:00 AP Sazan Dzikie Kuny 70:52 (14:16, 20:13, 17:7, 19:16)
06.11.2016 NIE 17:15 MK Zaune SOKÓŁ Międzychód 88:57 (25:15, 20:7, 23:11, 20:24)
06.11.2016 NIE 18:30 BASKET SIÓDEMKA BPU SUKURS 15:42 (6:18, 0:4, 7:8, 2:12)
5 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
20.11.2016 NIE 16:00 BASKET SIÓDEMKA SOKÓŁ Międzychód 70:68 (17:17, 16:14, 18:12, 19:25)
20.11.2016 NIE 17:15 AP Sazan BPU SUKURS 62:50 (10:11, 13:8, 19:20, 20:11)
20.11.2016 NIE 18:30 Dzikie Kuny MK Zaune 34:83 (4:21, 6:22, 13:21, 11:19)
6 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
27.11.2016 NIE 16:00 AP Sazan MK Zaune 65:68 (13:6, 17:20, 21:14, 14:28)
27.11.2016 NIE 17:15 SOKÓŁ Międzychód BPU SUKURS 53:73 (18:24, 10:21, 13:13, 12:15)
27.11.2016 NIE 18:30 Dzikie Kuny BASKET SIÓDEMKA 54:49 (9:15, 13:13, 20:7, 12:14)
7 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
04.12.2016 NIE 16:00 Dzikie Kuny BPU SUKURS 50:70 (9:23, 5:16, 19:15, 17:16)
04.12.2016 NIE 17:15 AP Sazan SOKÓŁ Międzychód 60:91 (12:16, 11:26, 14:29, 23:20)
04.12.2016 NIE 18:30 BASKET SIÓDEMKA MK Zaune 66:69 (22:15, 16:20, 9:19, 19:15)
8 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
11.12.2016 NIE 16:00 AP Sazan BASKET SIÓDEMKA 80:56 (22:14, 15:10, 25:14, 18:18)
11.12.2016 NIE 17:15 BPU SUKURS MK Zaune 56:79 (17:12, 10:23, 14:23, 15:21)
15.01.2017 NIE 17:15 Dzikie Kuny SOKÓŁ Międzychód 50:55 (7:18, 14:10, 10:6, 19:21)
9 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
18.12.2016 NIE 16:00 Dzikie Kuny AP Sazan 43:72 (9:12, 13:19, 13:13, 8:28)
18.12.2016 NIE 17:15 MK Zaune SOKÓŁ Międzychód 73:79 (14:20, 10:25, 27:17, 22:17)
15.01.2017 NIE 16:00 BPU SUKURS BASKET SIÓDEMKA 58:55 (12:16, 16:17, 15:16, 15:6)
10 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
08.01.2017 NIE 16:00 SOKÓŁ Międzychód BASKET SIÓDEMKA 55:48 (12:10, 7:11, 16:6, 20:21)
08.01.2017 NIE 17:15 BPU SUKURS AP Sazan 57:55 (13:14, 13:12, 11:12, 20:17)
08.01.2017 NIE 18:30 MK Zaune Dzikie Kuny 84:75 (26:15, 28:19, 11:20, 19:21)
ĆWIERĆFINAŁ 1/4 - PLAY-OFF 1
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
22.01.2017 NIE 18:30 MK Zaune Dzikie Kuny 95:44 (18:4, 24:11, 27:14, 26:15)
ĆWIERĆFINAŁ 1/4 - PLAY-OFF 2
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
22.01.2017 NIE 16:00 BPU SUKURS BASKET SIÓDEMKA 70:37 (14:4, 15:14, 16:8, 25:11)
12.02.2017 NIE 16:00 BPU SUKURS BASKET SIÓDEMKA 44:40 (8:6, 4:14, 14:11, 18:9)
PÓŁFINAŁ 1/2 - PLAY-OFF 1
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
19.02.2017 NIE 17:15 MK Zaune BASKET SIÓDEMKA 89:58 (20:12, 22:17, 20:17, 27:12)
26.02.2017 NIE 17:15 MK Zaune BASKET SIÓDEMKA 81:70 (16:17, 22:19, 24:9, 19:25)
05.03.2017 NIE 17:15 MK Zaune BASKET SIÓDEMKA 76:68 (12:13, 14:14, 27:18, 23:23)
PÓŁFINAŁ 1/2 - PLAY-OFF 2
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
19.02.2017 NIE 16:00 AP Sazan BPU SUKURS 54:63 (23:10, 8:17, 12:11, 11:25)
26.02.2017 NIE 16:00 AP Sazan BPU SUKURS 50:55 (12:15, 13:11, 10:15, 15:14)
05.03.2017 NIE 16:00 AP Sazan BPU SUKURS 53:62 (15:10, 9:18, 13:17, 16:17)
FINAŁ
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
12.03.2017 NIE 17:15 MK Zaune BPU SUKURS 70:47 (14:13, 21:2, 17:15, 18:17)
19.03.2017 NIE 17:15 MK Zaune BPU SUKURS 81:60 (21:16, 22:13, 15:17, 23:14)
26.03.2017 NIE 17:15 MK Zaune BPU SUKURS 74:54 (19:19, 26:12, 14:10, 15:13)
MECZ O 3 MIEJSCE
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
19.03.2017 NIE 18:30 AP Sazan BASKET SIÓDEMKA 67:57 (14:14, 17:19, 14:10, 22:14)
26.03.2017 NIE 18:30 AP Sazan BASKET SIÓDEMKA 63:54 (11:16, 12:13, 16:19, 24:6)
02.04.2017 NIE 17:15 AP Sazan BASKET SIÓDEMKA 72:54 (16:8, 18:16, 28:15, 10:15)

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Robert Pawłowski - 00:40:00.0
  • Konrad Jelski - 00:37:46.5
  • Paweł Doberschuetz - 00:36:07.0
więcej ...
Punkty
  • Wojciech Kowalik - 25.00
  • Konrad Jelski - 21.00
  • Paweł Doberschuetz - 18.00
więcej ...
Rzuty za 2
  • Grzegorz Kaczmarek - 100.00%
  • Jacek Grygiel - 100.00%
  • Andrzej Chyliński - 66.67%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Marcin Jachimowski - 50.00%
  • Piotr Szarkowski - 50.00%
  • Wojciech Kowalik - 45.45%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 100.00%
  • Kacper Mamysz - 83.33%
  • Bartosz Jaz - 83.33%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 14.50
  • Jacek Grygiel - 11.00
  • Bartosz Dreczkowski - 10.50
więcej ...
Asysty
  • Andrzej Stefanowicz - 6.00
  • Konrad Jelski - 5.00
  • Tomasz Sobania - 4.00
więcej ...
Straty
  • Sebastian Sobieszczuk - 6.00
  • Marcin Jachimowski - 4.50
  • Konrad Jelski - 4.00
więcej ...
Przechwyty
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.50
  • Paweł Doberschuetz - 3.00
  • Wojciech Kowalik - 3.00
więcej ...
Faule
  • Kacper Mamysz - 0.00
  • Krzysztof Karlik - 0.50
  • Michał Matulewicz - 0.50
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE