PARTNERZY BASKET LIGI

  • GESS strona
  • partner DREAM BURGER
  • EBIS radość
  • PROTON patron techniczny
  • główny organizator
  • WOLNE MIEJSCE
  • NOWY LOGOTYP 2019

TERMINARZ

Aktualna Tabela
Nazwa PKT Mecze PKT. ZD. PKT. STR. Wygrane Przegrane +/-
Home Street Home 17 9 548 453 8 1 95
BPU SUKURS 14 9 638 592 5 4 46
KOZARYN SPEDYCJA 12 9 582 588 3 6 -6
MK ZAUNE 11 9 532 667 2 7 -135
1 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
28.10.2018 NIE 17:15 KOZARYN SPEDYCJA Home Street Home 51:54 (5:13, 13:11, 13:9, 20:21)
28.10.2018 NIE 18:30 MK ZAUNE BPU SUKURS 96:77 (18:18, 24:19, 33:16, 21:24)
2 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
18.11.2018 NIE 17:15 BPU SUKURS Home Street Home 36:64 (11:16, 10:13, 5:16, 10:19)
18.11.2018 NIE 18:30 MK ZAUNE KOZARYN SPEDYCJA 62:50 (9:14, 16:15, 9:7, 28:14)
3 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
25.11.2018 NIE 17:15 MK ZAUNE Home Street Home 36:49 (10:6, 6:18, 9:10, 11:15)
25.11.2018 NIE 18:30 BPU SUKURS KOZARYN SPEDYCJA 77:66 (19:8, 8:14, 22:20, 28:24)
4 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
02.12.2018 NIE 17:15 Home Street Home KOZARYN SPEDYCJA 57:43 (12:14, 18:10, 6:9, 21:10)
02.12.2018 NIE 18:30 MK ZAUNE BPU SUKURS 52:80 (17:24, 11:12, 14:26, 10:18)
5 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
09.12.2018 NIE 18:30 MK ZAUNE KOZARYN SPEDYCJA 45:95 (9:23, 11:19, 13:30, 12:23)
27.01.2019 NIE 18:30 Home Street Home BPU SUKURS 46:67 (10:21, 12:15, 14:12, 10:19)
6 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
16.12.2018 NIE 17:15 KOZARYN SPEDYCJA BPU SUKURS 54:76 (12:17, 15:12, 12:21, 15:26)
16.12.2018 NIE 18:30 MK ZAUNE Home Street Home 40:64 (11:18, 8:17, 9:13, 12:16)
7 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
13.01.2019 NIE 17:15 Home Street Home BPU SUKURS 71:61 (22:12, 13:13, 11:22, 25:14)
27.01.2019 NIE 17:15 KOZARYN SPEDYCJA MK ZAUNE 85:77 (19:17, 24:18, 18:24, 24:18)
8 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
03.03.2019 NIE 17:15 BPU SUKURS MK ZAUNE 90:61 (32:15, 19:13, 19:12, 20:21)
03.03.2019 NIE 18:30 KOZARYN SPEDYCJA Home Street Home 56:66 (11:17, 13:18, 18:11, 14:20)
9 KOLEJKA
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
17.02.2019 NIE 17:15 KOZARYN SPEDYCJA BPU SUKURS 82:74 (21:21, 15:10, 19:17, 27:26)
17.02.2019 NIE 18:30 Home Street Home MK ZAUNE 77:63 (19:16, 17:19, 27:11, 14:17)
PÓŁFINAŁ 1/2 - PLAY-OFF 1
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
10.03.2019 NIE 17:15 Home Street Home MK ZAUNE 76:66 (22:19, 18:20, 18:14, 18:13)
17.03.2019 NIE 18:30 MK ZAUNE Home Street Home 63:77 (11:12, 19:16, 12:18, 21:31)
07.04.2019 NIE 17:15 Home Street Home MK ZAUNE 68:58 (14:9, 15:13, 18:20, 21:16)
PÓŁFINAŁ 1/2 - PLAY-OFF 2
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
10.03.2019 NIE 18:30 BPU SUKURS KOZARYN SPEDYCJA 83:55 (20:23, 17:13, 25:11, 21:8)
17.03.2019 NIE 17:15 KOZARYN SPEDYCJA BPU SUKURS 88:85 (19:17, 31:19, 11:26, 27:23)
07.04.2019 NIE 18:30 BPU SUKURS KOZARYN SPEDYCJA 61:66 (24:16, 7:14, 6:24, 24:12)
14.04.2019 NIE 18:30 BPU SUKURS KOZARYN SPEDYCJA 65:66 (26:15, 12:20, 14:12, 13:19)
FINAŁ
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
28.04.2019 NIE 18:30 Home Street Home KOZARYN SPEDYCJA 72:68 (14:10, 18:18, 11:17, 21:19)
19.05.2019 NIE 18:30 Home Street Home KOZARYN SPEDYCJA 87:46 (17:7, 26:13, 21:9, 23:17)
26.05.2019 NIE 17:15 Home Street Home KOZARYN SPEDYCJA
MECZ O 3 MIEJSCE
Data Gospodarz Gość Wynik Kwarty
28.04.2019 NIE 17:15 MK ZAUNE BPU SUKURS 78:73 (17:20, 18:11, 22:20, 21:22)
19.05.2019 NIE 17:15 MK ZAUNE BPU SUKURS 77:82 (26:22, 12:17, 21:21, 18:22)
26.05.2019 NIE 18:30 MK ZAUNE BPU SUKURS

GARŚĆ STATYSTYK

Czas gry
  • Konrad Jelski - 00:39:31.3
  • Robert Pawłowski - 00:38:22.0
  • Paweł Doberschuetz - 00:37:42.6
więcej ...
Punkty
  • Konrad Jelski - 30.07
  • Paweł Doberschuetz - 21.88
  • Paweł Suwała - 19.29
więcej ...
Rzuty za 2
  • Wojtek Wawrzyniak - 53.76%
  • Norbert Grzegorczyk - 50.68%
  • Krzysztof Karlik - 50.00%
więcej ...
Rzuty za 3
  • Bartosz Jaz - 45.45%
  • Wojtek Wawrzyniak - 43.90%
  • Kacper Mamysz - 37.50%
więcej ...
Rzuty wolne
  • Wojciech Kowalik - 83.87%
  • Konrad Jelski - 76.86%
  • Robert Najdek - 75.00%
więcej ...
Zbiórki
  • Paweł Doberschuetz - 15.00
  • Jakub Kowalewski - 10.09
  • Norbert Grzegorczyk - 9.85
więcej ...
Asysty
  • Konrad Jelski - 5.93
  • Andrzej Stefanowicz - 4.00
  • Tomasz Sobania - 3.58
więcej ...
Straty
  • Robert Pawłowski - 4.18
  • Sebastian Sobieszczuk - 3.43
  • Marcin Jachimowski - 3.21
więcej ...
Przechwyty
  • Konrad Jelski - 3.14
  • Marcin Jachimowski - 3.07
  • Tomasz Sobania - 2.25
więcej ...
Faule
  • Robert Najdek - 0.40
  • Michał Matulewicz - 0.56
  • Marian Jarmołowicz - 0.67
więcej ...
Bloki
  • Kamil Dojnikowski - 0
  • Olgierd Grzeszak - 0
  • Piotr Przyborowski - 0
więcej ...

GALERIE